Mam 26lat i problem z lewym barkiem boli mnie już od 2 lat ćwiczyłem na siłowni bol jest praktycznie

2 odpowiedzi
Mam 26lat i problem z lewym barkiem boli mnie już od 2 lat ćwiczyłem na siłowni bol jest praktycznie cały czas i promieniuje do kciuka i tak jakby do klatki piersiowej nawet jak nic nie robię odczuwam bol czasami się zdarzy że nie boli dzień może 2 do tego od niedawna zaczął boleć mnie kark i cały odcinek piersiowy kregoslupa chodziłem już po fizhoterapeutach jeden stwierdził m.podlopatkowy a drugi że czworoboczny nie wiem czy to ma sens wydawanie pieniędzy a efektów 0
i dawali ćwiczenia które wykonywalem przez kilka miesięcy a bol barku nadal się utrzymuje nie wiem co robić i gdzie szukać pomocy ,Teraz jestem po operacji przepukliny pepkowej myślałem że jak nic nie będę robił całkowicie to puści ale to ciągle boli proszę o pomoc
Proszę udać się do dobrego Terapeuty Manualnego lub Osteopaty. Podał Pan 2 diagnozy ale prawdę mówiąc przyczyn może być jeszcze kilka, które trzeba kolejno wykluczać poprzez testy funkcjonalne i badanie palpacyjne.
Czy robił Pan badania obrazowe, np. RTG lub rezonans?

Na problemy w obrębie kończyny górnej i odcinka piersiowego kręgosłupa może składać się niestety bardzo wiele czynników (włączając w to czynniki naczyniowe czy neurologiczne). W trakcie konsultacji fizjoterapeutycznej wspólnie z pacjentem staramy się zrozumieć podłoze problemu. Możliwe, że konieczne będzie tu również rozszerzenie diagnostyki o badania obrazowe (MRI). Szczegółowy wywiad, testy i odpowiednio dobrane techniki i ćwiczenia pomogą nam wspólnie osiągnąć zamierzone cele. Powodzenia!
Sugeruję wizytę: Konsultacja fizjoterapeutyczna - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.