Mam 26 lat i mój problem polega na tym, ze pracuje w miejscu gdzie nie chce być. Nie mogę zasnąć w n

3 odpowiedzi
Mam 26 lat i mój problem polega na tym, ze pracuje w miejscu gdzie nie chce być. Nie mogę zasnąć w nocy, kłócę się z kobieta ostatnio prawie codziennie.. Czy jest to wypalenie zawodowe? Jak dojeżdżam do pracy to serce wali mi jak szalone.. myśle tylko o tym, żeby stamtąd wyjsc. Zamiast bycia produktywnym jestem wręcz mało produktywny. Dodam ze jestem ambitnym człowiekiem i nie lubię wykonywać pracy „małpy” ale niestety w miejscu gdzie pracuje nie można się nijak wybić i wykazać.. Chciałbym zmienić prace na bardziej ambitna jednak boje się znowu zatrudnić gdzieś i przechodzić przez to samo.
Dzień dobry. To trudne doświadczenie pracować w miejscu, gdzie się nie chce być, zwłaszcza, że praca zajmuje w naszym życiu dużą część czasu. Zachęcam do zastanowienia się dlaczego Panu tam tak ciężko. Powodów może być wiele - np. zajmowanie się czymś, co nas nie interesuje, nie pociąga; niemotywujące warunki; problemy z relacjami; ambicja; inne problemy przenoszone na pracę. Zachęcam, żebym Pan spróbował poszukać powodu swojego niezadowolenia. W każdej chwili można oczywiście zmienić pracę (z obawą o której Pan pisze), można też próbować zaakceptować aktualną sytuację, że nie jest to dobry moment na zmianę (np. potrzeba zdobycia doświadczenia, poczucie stabilizacji). Jeżeli kumulują się u Pana różne emocje i trudno znaleźć przyczynę zachęcam do odbycia konsultacji psychologicznej, być może rozjaśni sytuację i da choć częściowy spokój. Jest Pan młodą osobą i rozwój zawodowy będzie się jeszcze zmieniać. Spokoju i dobrych doświadczeń życzę. Pozdrawiam serdecznie, Krzysztof Robacki

sytaucja jest obciążająca, warto skonsultowac sie z psuychoterpaeuta by bliżej przyjrzeć się temu co Pan postrzega jao trudność.
Sugeruję wizytę: Konsultacja terapeutyczna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam, opisywana sytuacja niewątpliwie nie jest komfortowa. Opisywana niechęć wzmaga frustrację i poczucie beznadziei, proszę pamiętać, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Nawet gdy w danym momencie nie widzimy innej alternatywy. Bariery istnieją tylko w naszych umysłach. Zachęcam do podjęcia psychoterapii. Dialog motywacyjny może być w tej sytuacji zbawienny.