Mam 25 lat... od jakiegos czasu mam problem z erekcja... bylem z moja kobieta 5 lat ostatnie pol rok

2 odpowiedzi
Mam 25 lat... od jakiegos czasu mam problem z erekcja... bylem z moja kobieta 5 lat ostatnie pol roku moja erekcja z nia byla doac slaba choc na poczatku naszych stosunkow moj penis stawal jak oszalaly ... potrafilem dojsc 2 razy podczas jednego stosunku... a dzis mam problem zeby podczas zblizenia stal sie naprawde twardy... rozstalismy sie na chwile i mialem 2 inne partnerki... z nimi penis byl twardy na zawolanie i wystarczylo mi 10 monut nawet nie pomiedzy stosunkami... wrocilismy do siebie z moja partnerka i znow mam problemy zeby osiagnac pelna erekcje a zaraz po wytrysku penis staje sie miekki .... choc zawsze musialem dlugo czekac zeby zmiekl...
Testosteron raczej wysoki ( poranna erekcja codzien) pomocy !!!
Dzień dobry. Z opisu Pana wynika, że przyczyn pogorszenia funkcjonowania seksualnego najeży szukać w sferze psychicznej i czynnikach tkwiących w rekacji. Kontakty z innymi kobietami nie skutkują obniżeniem sprawności seksualnej, dlatego tez trzeba zweryfikować co może blokować sprawność w rekacji na której Panu zależy. Warto zadać sobie pytanie czy nie istnieją między wami jakieś nierozwiązane problemy, zastrzeżenia w stosunku do siebie, gorsza jakość porozumienia, osłabienie uczuć. Te i inne czynniki mogą wpływać tez na jakość pożycia seksualnego. Zweryfikowanie tego co blokuje możliwość satysfakcji seksualnej w tej rekacji może wymagać konsultacji psychologicznej. Pozdrawiam

A tak w ogóle to mężczyzna nie jest biologicznie przystosowany do odbywania stosunków wielokrotnych. Owszem, tak się zdarza jak jesteśmy młodzi. To tylko w świecie zwierząt spółkowanie wielokrotne jest standardem, np. u lwa.
Lepiej zrobić to raz a dobrze...
Co do przyczyn to równie dobrze mogą być organiczne tzn. wynikające ze stanu zdrowia. W związku z tym, zanim podejmie Pan decyzję o psychoterapii, należałoby najpierw odwiedzić lekarza. Jeżeli ten wykluczy problemy organiczne to sam Panu powie, że trzeba się udać do psychologa. Nigdy kolejność nie powinna być odwrotna.