Mam 22 lata i od kilku lat regularnie stymulowałam łechtaczkę strumieniem wody, podczas czego dochod

3 odpowiedzi
Mam 22 lata i od kilku lat regularnie stymulowałam łechtaczkę strumieniem wody, podczas czego dochodziłam bardzo szybko. Proszę mi powiedzieć czy to przez to, teraz nie czuje kompletnie nic podczas seksu z partnerem? Zero przyjemności z tego mam, udaje w łóżku że jest mi dobrze a marzę żeby to się skończyło jak najszybciej.
Szanowna Pani,
co dokładnie znaczy, że Pani nie czuje nic? Rzeczywiście niektóre pubilkacje mówią o tym, że po stymulowaniu łechtaczki strumieniem wody inne formy osiągnięcia orgazmu moga nie być tak satysfakcjonujące (chodzi o siłę i kąt z jaką uderza strumień wody). I żeby było dobrze między Państwem, sugeruję nie udawać, tylko wspólnie z partnerem odkryć co sprawia Pani przyjemność poprzez np. dotykanie ciała (mocne, lekkie) w różnych miejscach. Jeśli sama nie będzie Pani potrafiła sobie poradzić sugeruję udać się do seksuologa. Pozdrawiam i życzę zdobywania przyjemności, Magdalena Czech

Dzień dobry Pani,

najprawdopodobniej dobrze Pani połączyła fakty. W pewien sposób usztywnila Pani u siebie wzorzec pobudzenia seksualnego. Największą przyjemność zaczela Pani sprawiać stymulacja strumieniem wody.

Proponuję Pani udać się do seksuologa -psychoterapeuty, by poszerzyć wywiad i dowiedzieć się więcej. Jest jednak wysoce prawdopodobne, że Pani lechtaczka w pewien sposób najbardziej reaguje na takie pobudzenie. W takiej sytuacji wprowadza się terapię seksuologiczna w połączeniu z odpowiednim treningiem.

Pozdrawiam serdecznie,
Damian Wolak
Dzień dobry,
masturbacja strumieniem wody jest w większości przypadków dość intensywnym, szczególnym przeżyciem i pieszczoty w relacji nie są w stanie naśladować takiej stymulacji. Prawdopodobnie uwarunkowała się Pani na ten typ pieszczot i pobudzenia. Nie oznacza to jednak, że nie będzie Pani zdolna do przeżywania satysfakcji ze zbliżeń z partnerem, czy osiągania satysfakcjonujących kontaktów. Warto poznać swoją mapę ciała, wsłuchać się, jakie inne rodzaje i formy stymulacji są dla Pani odpowiednie i nauczyć ich partnera. To wymaga czasu. Rozmowa z partnerem, wskazówki, pokazanie, jak pieścić są kluczem do osiągania wzajemnej satysfakcji ze zbliżeń. Gdyby to nie wystarczyło, warto skorzystać z konsultacji u psychologa-seksuologa.

Z uszanowaniem,
dr n. hum. Monika Gmurek