Mam 2 zatrzymane ósemki do ekstrakcji. Czy usuwajac je czesto pojawia sie taki problrm jak uszkodzen

1 odpowiedzi
Mam 2 zatrzymane ósemki do ekstrakcji. Czy usuwajac je czesto pojawia sie taki problrm jak uszkodzenie nerwu i brak czucia? I jak sie pojawi to jest to stan odwracalny i czy wraca to wszystko do normy samo czy za pomoca jakichs terapii?
Znajduje sie za granicą i boje sie ze w razie powiklan bede musiala wracac biorac nagły urlop.
Niestety, usuwanie zatrzymanych ósemek czasami może powodować uszkodzenia nerwów i brak czucia. Zależy to jednak od tego, jak poważne są uszkodzenia. W niektórych przypadkach uszkodzenia i brak czucia mogą być odwracalne, a w niektórych nie. Jeśli uszkodzenia są stosunkowo lekkie, to zwykle można je naprawić za pomocą rehabilitacji i zabiegów. Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem, aby zdiagnozować problem i określić, czy jest on odwracalny, czy też nie. Jeśli uszkodzenia są poważne, może wymagać to powrotu do domu, aby uzyskać odpowiednie leczenie.