Mam 18lat, od dłuższego czasu boli mnie odcinek dolny kręgosłupa. Przychodzi i odchodzi. Czuję że pr

4 odpowiedzi

Mam 18lat, od dłuższego czasu boli mnie odcinek dolny kręgosłupa. Przychodzi i odchodzi. Czuję że promieniuje mi na nogi i czasami nerki (od bólu promieniującego na nerki wszystko się zaczęło). Pierwszy ból mialam w zeszłe wakacje (2018). Ból straszny, miałam rezonans i kręgi są źle poustawiane. Jakieś przewężenie mam itd. Miałam 2tyg rehabilitacji ale niestety, w tamtym okresie i przed nimi nie miałam bóli, wróciły mocne jakiś czas później. Czasami nie jestem w stanie wstać z łóżka i założyć butów.
Najbardziej się martwię o to, czy jest możliwość niepełnosprawności... Jestem młodą, więc może byc tylko gorzej. Bólu sie boje najmniej mimo że nie mam zamiaru przyjmować przeciwbólowych. Chce w przyszłości być w ciąży a wtedy będzie bolało jeszcze mocniej a leków nie bede mogła brać. Więc będę się przyzwyczajać. Najbardziej się boje właśnie niepełnosprawności, która może zepsuć wszystko
Jeżeli klasyczna fizjoterapia nie przyniosła poprawy, to sugerowałabym wizytę u osteopaty. Trzeba zrobić dokładny wywiad i badanie w gabinecie, a następnie ustalić plan terapii. Pozdrawiam.

Nie przejmuj się rehabilitacji standardowa jak nie pomogła to idź albo do osteopaty lub terapeuty manualnego oni powinni szybko usunąć przyczynę
Witam,
w przypadku gdy masaż, rehabilitacja, fizjoterapia lub chiropraktyka .. nie pomaga w satysfakcjonujący Panią sposób proszę udać się do lekarza ortopedy. Doktor oceni i może rozszerzy diagnostykę. Obecnie medycyna jest bardzo zaawansowana i czasami są również wskazania do iniekcji około korzeniowych. W naszej placówce Pan Dr Wojciech Glinkowski nie rzadko wykonuje m.in. takie mało inwazyjne zabiegi . Pan Doktor zabezpieczył moich Szanownych Pacjentów, dzięki temu mogliśmy szybciej rozpocząć fizjoterapie.
Pozdrawiam
Wojciech Szulborski
Sugeruję wizytę: Komputerowe badanie stóp - 80 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Być może na przebytej rehabilitacji nie zdiagnozowano wystarczająco przyczyn dolegliwości. W mojej opinii należy dokładnie poszukać czynników, które je wywołują i zająć się nimi porządnie.
Pomóc może wnikliwa konsultacja u fizjoterapeuty lub osteopaty.
Jeśli jeden specjalista nie jest w stanie pomóc to nie znaczy, że za rogiem nie ma kogoś bardziej odpowiedniego do danego schorzenia. Nie należy się poddawać,
Powodzenia!