lydka do zwiekszenia objetosci.

5 odpowiedzi
dzien dobry
Dziesiec lat temu mialam wypadek, spadlam z 7 metrow i mialam pekniecie "jablka " w kolnie, po miesiecznym gigsie wyleczylam sie ,, no ale lydka jest zawsze mniejsza.. jest w obwodzie o 1,5, cm mniejsza od drugiej, mam 28 lat i chcialabym to w koncu wyeliminowac.
Prosze o porade i odpowiedz: co byloby dla mnie najbardzie efektywne i skuteczne aby to raz na zawsze naprawic ?? jakie terapie jak dlugo no i naturalnie cena.
Mieszkam w Rybniku i nie byloby dla mnie problemem zaczac z panem ta rehabilitacje.
Barbara
Nie jest to, żaden problem. Kwestia zaprogramowania ćwiczeń celowanych w celu zwiększenia masy mięśniowej łydki. Wystarczy jedna wizyta na której wytłumaczę jak nad tym pracować. Potem pozostanie tylko utrzymać systematykę ćwiczeń, żeby osiągnąć cel.

Dla lepszej logistyki proponowałbym jednak rozejrzec się za rehabilitacją bliżej miejsca zamieszkania .
Mięśnie łydki aktywizują się w trakcie ćwiczeń mięśni stopy. Odpowiedni rozwój wymaga ćwiczenia konkretnej grupy mięśniowej. Należy przeanalizować, które mięśnie są mniejsze i rozpisać cykl treningowy. Jeśli jest Pani zainteresowana współpracą proszę zarezerwować termin: e-rejestracja - zapraszam na stronę www.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki
Witam. Problem z odbudową łydki jest złożonym problemem. Jeśli od tak długiego czasu nie udało się odbudować mięśnia należałoby poszukać ewidentnej przyczyny takiego stanu rzeczy. Czasem nieodpowiednie ukrwienie lub napięcie mięśni powoduje niemożność odbudowy mięśnia. Czas jest w tym momencie trudny do oceny bez wstępnego badania. Pozdrawiam
Witam pytanie Pani zostało pokierować do mnie chętnie odpowiem .Nadal Pani powinna rehabilitacja mm łydki i prosze pamiętać o zjawisku tzw lateralizacji tzn ze mm prawej ręki są bardziej rozwinięte i kończyny dolnej tez .Nie wiem czy Pani jest praworeczna jeżeli tak to różnica masy mięśniowej po obu stronach jest fi zjologiczna Napewno ćwicząc i dużo spacerując poprawi Pani masę mięśni lydki