Liposukcja nierówności bliznowiec

6 odpowiedzi
Witam, jestem po zabiegu liposukcji (XI 2016) problemem jest nierówność z prawej strony brzucha. Mam b. dużą tendencje do wytw. się chłonki, która prawdopodobnie się zrosła z tkankami i powstał bliznowiec pod skóra...Wygląda tragicznie. Bardzo proszę o pomoc! Co mogę z tym zrobić aby to zniknęło? lub się zmniejszyło?
W celu udzielenia kompetentnej odpowiedzi muszę obejrzeć stan miejscowy.
Pozdraiwam R.Madry

Szanowna Pani/Penie najlepiej zwrócić się do lekarza wykonującego zabieg z prośbą o pomoc. Na pewno nie odmówi.
Pozdrawiam
Witam, proszę zacząć od wykonania USG powłok brzusznych (okolicy operowanej) i zgłosić się na wizytę do operatora. Pozdrawiam, T.Witwicki
Dzień dobry,

Proszę wykonać USG i przysłać zdjęcia - kontakt@drchecinski.pl na podstawie których wstępnie będę mógł ocenić stan miejscowy.
Najlepszym jednak rozwiązaniem jest osobista wizyta .
Proszę pamiętać, że ostateczny wygląd okolicy operowanej można ocenić po ok 6 miesiącach.

Pozdrawiam
Dr Jerzy Chęciński
Klinika Chęciński
witam Pania,
prosze byc w kontakcie z lekarzem prowadzacym, ktory wykonal u Pani ta operacje. Niestety nie znam Pani indywidualnego przypadku i ciezko mi cokolwiek rekomendowac.
pozdrawiam
Piotr Osuch
Dzień dobry. Najlepiej udać się na konsultację do lekarza operatora. Proszę zrobić USG. Pozdrawiam.