Lekarz narządów mowy i żucia

10 odpowiedzi
Czy jest w okolicach Włocławka lekarz który zajmuje się ćwiczeniami narządów mowy i żucia po operacji?
Przykro mi, ale nie posiadam takich infomracji

Witam serdecznie, przykro mi bardzo, ale niestety nie znam nikogo. Pozdrawiam Agnieszka Serwatka
Zależy, co było operowane. Od narządu mowy są logopedzi, neurologopedzi, laryngolodzy od narządu żucia: ortodonci i fizjoterapeuci
Witam,
Niestety nie jestem w stanie pomóc. Nie znam nikogo tej profesji w tej okolicy.

Pozdrawiam
Mateusz Idzikowski
Witam.
Niestety nie znam nikogo z tej okolicy.
Wydaje mi sie, że bardziej odpowiedni do ćwiczeń będzie fizjoterapeuta a lekarz przyda się do kontroli pooperacyjnej.
Pozdrawiam
to pytanie nie jest do mnie
Dzień dobry. Jestem z Krakowa - dlatego nie orientuje się w sytuacji w okolicach Włocławka. Może znajdzie się na forum ktoś z bliższej Pana/Pani lokalizacji.
Pozdrawiam!
Witam,
Polecam konsultację z najbliższym neurologooedą.
Pozdrawiam,
Agnieszka Walczuk.
Niestety nie znam nikogo aby polecić. Proszę się skontaktować z Centrum Terapii Manualnej z Sierosławia - ctmrakowski.pl
Dzień dobry, szczerze to pewnie jest ale nie mogę nikogo polecić. Może warto poszukać fizjoterapeuty specjalizującego się w stawach skroniowo-żuchwowych lub lekarza logopedę? Ciężko doradzić. Pozdrawiam,
DB