Lekarz kardiolog zalecił mi Metocard ZK 23,75 mg (1/2 tabl. rano) i Sedam 3 (1/4 tabl.). Niestety ni

1 odpowiedzi
Lekarz kardiolog zalecił mi Metocard ZK 23,75 mg (1/2 tabl. rano) i Sedam 3 (1/4 tabl.). Niestety nie powiedział mi, jak mam przyjmować Sedam 3, tzn. czy razem z Metocardem ZK, czy w określonym odstępie czasu po zażyciu Metocardu ZK. Stąd moje pytanie, jak powinienem zażywać Sedam 3?
Na co dzień dojeżdżam 35 km (w jedną stronę) do pracy samochodem (jeden tydzień na godz. 5.30, drugi tydzień na 14 i tak na zmianę). Co kilka, kilkanaście dni mam napady kołatania, przeskakiwania serca, bulgotania w klp. i drżenia (dreszcze).
Bardzo proszę o podpowiedź, dotyczącą zażywania Metocardu ZK i Sedamu 3, ponieważ nie mogę dostać się w obecnej sytuacji do lekarza kardiologa.
Precyzyjna odpowiedż odnośnie zaburzeń rytmu i dawki metocardu wymagałaby przesłania wyniku Holter ekg.Dopóki nie ma Holtera proszę spróbować przyjmować metocard w podwójnej dawce.
Sedan3,jest to lek uspakajający i przeciwlękowy
Należy przyjmować wieczorem 1tabl.Może mieć niekorzystny wpływ na koncentrację i szybkość reakcji przy prowadzeniu samochodu,
Jeśli odczuwa Pan napady lęku radzę zwrócić się do psychiatry,bo są bardziej nowoczesne leki
Pozdrawiam i życzę zdrowia