Kurzajki pod stopą

2 odpowiedzi
Witam.U syna pod stopą pojawiła się kurzajka która już jest duża i bardzo go boli bo uniemożliwia chodzenie .Takimi sprawami tez się Pani zajmuje ?
Są dwie drogi rozwiązania tego problemu.
1- proszę kupić Brodacid i stosować 2 x dziennie przez miesiąc oraz dwa tygodnie po ustąpieniu objawów. A następnie zgłosić się do gabinetu w celu kontroli oraz ewentualnego wymrożenia pozostałości.
2 - może Pani przyjść z synem na konsultację, wtedy można zaordynować skuteczniejsze leki na receptę oraz kontynuować leczenie krioterapią.
Laserem w przypadku dzieci raczej nie usuwamy takich zmian ponieważ jest to bolesny zabieg i nie gwarantuje nigdy braku nawrotu po jakimś czasie i odrośnięcia zmiany.

Tak. W przypadku dużej kurzajki polecam usunięcie laserem. Jest to najskuteczniejsza metoda a dodatkowo gojenie przebiega znacznie łagodniej niż w przypadku zamrażania - krioterapii ponieważ laserem usuwamy tylko kurzajkę i nie uszkadzamy otaczających tanek.