kręgosłup ultrradźwięki

3 odpowiedzi
Jaki odstęp czasu należy zachować między 10-dniowymi cyklami zabiegów ultradźwięków kręgosłupa.
Witam,

Powinna być około miesięczna przerwa między tymi cyklami.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
Zapraszam do gabinetu w Warszawie przy ul. Dzikiej 4a lok.3

Z poważaniem
mgr Magdalena Szleągowska

Dzień dobry. Pytanie: jaki jest problem z kręgosłupem, że wybór padł na taką a nie inną formę terapii?
To zależy jakie są efekty poprzedniego cyklu. Czasami można go przedłużyć. Zwykle czeka się 8- 12 tyg. Pytanie po co powtarzać coś co nie pomogło zamiast iść na terapię manualną do fizjoterapeuty i leczyć przyczynowo a nie tylko skutki - czasami wystarczą 3 zabiegi i po sprawie (skutecznie, rozsądniej, taniej, bezpieczniej).