korekta uszu

9 odpowiedzi
Witam :)
Chcialbym dowiedziec sie ile kosztuje korekta uszu, co wchodzi w jej cene i w jaki sposob jest przeprowadzany zabieg. Rowniez chcialbym sie dowiedziec ile mniej wiecej czasu zajmie od zabiegu az nasze uszy i ogolnie glowa bedzie wygladala normalnie bez zadnych widocznych blizn czy innych takich rzeczy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)
Witam. Korektą uszu zajmuje się chirurg plastyczny. Małe korekty- np. poprawa kształtu małżowiny- to można wykonać w gabinecie medycyny estetycznej. Trzeba porozmawiać z lekarzem czego się oczekuje i oczywiście pokazać ja zbudowane są uszy.

Przykro mi ale nie wykonuję korekty uszu. Trudno jest na tak postawione pytanie odpowiedzieć bo nie podaje Pani na czym ta korekta miałaby polegać.
Aktualnie nie wykonujemy operacji korekty uszu.
Dzień dobry,
Jest to pytanie do chirurga plastycznego.
Pozdrawiam serdecznie
Proszę zgłosić się z tym pytaniem do chirurga plastycznego. Nie wykonuję takich zabiegów.pozdrawiam :-)
Dzień dobry,
wykonuję korekcję uszu nićmi Aptos. Koszt 2500zł. Konieczna jest konsultacja przed umówieniem zabiegu. W trakcie konsultacji omówię szczegóły. Po zabiegu przez 3 tygodnie trzeba nosić opaskę na głowie. Pozdrawiam Włodzimierz Rosiński
Dzień dobry,
Zajmuję się przeszczepem włosów.
AK
Witam. Zabieg korekty uszu to zabieg chirurgiczny. W ESTHETIC ZONE nie wykonujemy tego typu zabiegów dlatego proszę o skonsultowanie się z chirurgiem plastycznym. Z poważaniem Michał Dąbrowski
Chcąc udzielić najlepszej odpowiedzi zasięgnąłem opinii Pana Prof. Pawła Szychta.

Dzień dobry Panu,

Pod ogólnym pojęciem "odstających uszu" kryje się cała gama zniekształceń chrząstki małżowiny usznej, które muszą być ocenione podczas bezpośredniego badania. Związany z tym wachlarz stosowanych operacji jest równie szeroki, choć sprowadza się do dwóch głównych grup operacji w znieczuleniu miejscowym. Zwykle uszy mają już prawidłowy wygląd 1 tydzień po operacji, tuż po zdjęciu chroniącego bandaża. Natomiast w późniejszym okresie wskazane jest noszenie opaski na uszy przez okres 3 tygodni non-stop i następnych 3 tygodni w nocy.

Pozdrawiam i zapraszam serdecznie na konsultację,
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta
Specjalista chirurgii plastycznej i rekonstukcyjnej