Koło 6 lat temu doznalem porazenie nerwu twarzowego, sparalizowało mi prawą część twarzy, chodzilem

3 odpowiedzi
Koło 6 lat temu doznalem porazenie nerwu twarzowego, sparalizowało mi prawą część twarzy, chodzilem na rehabilitacje przez jakiś okres ale mało cwiczylem w domu, bo będąc tak młodym nie byłem swiadomowy jak bardzo bedzie to dla mnie istotne w przyszłosci. Teraz majac 22 lata chciałbym wiedziec czy jest w stanie mi ktoś pomóc i czy mozna cos z tym w ogole zrobić, nawet usprawnienie tych mięsni w minimalnym procencie będzie dla mnie satysfakcjonujące. To jest moje marzenie by móc sie normalnie usmiechnac..
Witam.
6 lat to spory okres czasu, ale jest Pan młodym człowiekiem wiec to duży plus. Koniecznie proszę udać się do fizjoterapeuty w celu diagnostyki i ustalenia zabiegów.
Ponadto bez dużej dawki samozaparcia i sumiennej rehabilitacji pod okiem terapeuty oraz we własnym zakresie się nie obejdzie.
Pozdrawiam

Zachęcam Pana do takiej formy terapii jaką jest refleksoterapia twarzy .Proszę szukać jedynie certyfikowanych terapeutów.Jest mało znaną ale skuteczną forma rehabilitacji w takich stanach.Ponieważ aktywuje propriocepcje i punkty neurologiczne doprowadzając do poprawy ukrwienia zaburzonych funkcjonalnie mięśni.Pozdrawiam serdecznie.
Jeżeli Pan jest z zachodniopomorskiego to prosze sie ze mna skontaktowac.