kolano-łękotka

16 odpowiedzi
Man obnizenie i poziome pekniecie trzonu i rogu tylnego lakotki przysrodkowej dochodzace do dolnej powierzchni lakotki.Stalo sie to 1 miesiac temu.Nie mam obrzeku ani zamykajacego sie kolana.Szukam dobrego fizjoterapeuty w Lublnie.Artroskopia nie wchodzi w rachube.
Z gory dziekuje za pomoc.
Witam. Polecam poczytać opinie dostępne w serwisie i wybrać fizjoterapeutę zgodnie z własnym sumieniem. Jak nie pomrze szukać następnego ;-) pozdrawiam

Dzięki anatomicznemu ukrwieniu łąkotki można naprawdę wiele pomóc pacjentowi i przyspieszyć jego powrót do zdrowia. Jeżeli kolano się nie blokuje, nie dochodzi do obrzęków to nie powinna być to trudna sprawa dla wprawnego terapeuty. Pozdrawiam
Witam,
Zapraszam do kontaktu telefonicznego (kontakt na stronie głównej fizjoaccess) lub poprzez konto gabinetu na fb - facebook.com/Fizjoaccess/

Pozdrawiam !
Witam. W zależności od rozleglosci pęknięcia. Moim zdaniem przy dość pokaznym uszkodzeniu co potwierdzić należy badaniem usg lub mri w przypadku tylnego rogu lakotki, nie obędzie się bez zszycia. W innym razie szczelina będzie się poszerzala.Noe wchodzi w rachubę ponieważ...? Tutaj magia nieobowiazuje. Pozdrawiam
Witam.
Niestety nie znam nikogo z tej okolicy a sam mieszkam za daleko.
Życzę powodzenia w leczeniu.
Pozdrawiam
Proponuję poszukać kogoś po OMT (Ortopedyczna Terapia Manualna)
Szanowna/y Pani/e,
przykro mi, ale Lublin jest poza obszarem mojej działalności.

Trzymam kciuki i pozdrawiam,
Marcin Ciesielski
medi-fit.pl
Witam serdecznie. Fizjoterapia jako leczenie zachowawcze w Pana/Pani przypadku wchodzi w rachubę ale niestety jeśli jej wyniki będą niezadawalające (ból, obrzęk, blokowanie) należy rozważyć artroskopię. Powodzenie rehabilitacji zależy od jakości współpracy pomiędzy fizjoterapeutą a pacjentem ale też od takich czynników jak chciażby dokładne miejsce uszkodzenia, wiek czy poziom Pana/Pani aktywności fizycznej, odżywianie się - czynniki mające wpływ na gojenie się. Z mojego dośwadczenia wynika że czasem lepiej usunąć uszkodzony fragment łąkotki lub zszyć pęknięcie. Długofalowo będzie to miało mniejsze negatywne konsekwencje niż powtarzający się stan zapalny w stawie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Chętnie bym pomógł, ale przyjmuję we Wrocławiu. Z Lublina kawałek drogi, ale na pewno znajdzie Pan/Pani odpowiedniego specjalistę w swoim mieście. Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiego powrotu do formy
Niestety nie znam fizjoterapeutów w Lublinie. Zapraszam do gabinetu w Warszawie, z chęcią pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.
Pozdrawiam
Dzień dobry,
niestety nie ta lokalizacja, ale życzę powrotu do sprawności.
Pozdrawiam
Agnieszka Kawka-Jagodzka
Dzień dobry. Ja pracuje w Krakowie i niestety nie jestem w stanie polecić Pani/Panu fizjoterapeuty w Lublinie. Życzę szybkiego powrotu do formy. Pozdrawiam!
Nie przyjmuję w Lublinie i nie znam fizjoterapeutów w tej okolicy dlatego nie jestem w stanie Pani/Panu pomóc
Ze swojej strony mogę jedynie polecić wizytę u fizjoterapeuty.
Przykładowy kontakt:
Robert Rojewski
Niestety nie znam nikogo z Lublina, abym mógł polecić bezpośrednio.
Proszę poszukać na stronie towarzystwa medycyny osteopatycznej. Jest tam wykaz specjalistów, może ktoś będzie w pana/pani okolicy. Powodzenia w powrocie do zdrowia
Dzień dobry
Pracuje na terenie Żor i okolic i nie jestem w stanie osobiście pomóc w Lublinie. Nie znam też niestety żadnego fizjoterapeuty z Lublina.