Kilkanaście dni temu przy naciśnięciu na klamkę niefortunnie mocniej przycisnął mi sie palec wewnętr
1
odpowiedzi
Kilkanaście dni temu przy naciśnięciu na klamkę niefortunnie mocniej przycisnął mi sie palec wewnętrzną stroną do klamki w taki sposób, że miałem wrażenie jakby mi żyła pękła (ale chyba nie pękła) i był duży ból w tym miejscu.
Uraz umiejscowiony jest w środkowym palcu w pierwszej części palca (tej bliżej dłoni), po środku i po stronie wewnętrznej.
Pamiętam, że potem bolało mnie w tym miejscu przy ucisku przez kolejne dni, ale zapominałem o tym.
Dzisiaj za to wyczułem w tym miejscu dosyć twardy guzek, troche bolesny niekiedy przy ruszaniu palcem. Co to według Państwa może być? Czy to coś groźnego? Może samo zejść? Jestem młodą osobą i nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałem.
Uraz umiejscowiony jest w środkowym palcu w pierwszej części palca (tej bliżej dłoni), po środku i po stronie wewnętrznej.
Pamiętam, że potem bolało mnie w tym miejscu przy ucisku przez kolejne dni, ale zapominałem o tym.
Dzisiaj za to wyczułem w tym miejscu dosyć twardy guzek, troche bolesny niekiedy przy ruszaniu palcem. Co to według Państwa może być? Czy to coś groźnego? Może samo zejść? Jestem młodą osobą i nigdy wcześniej takiego czegoś nie miałem.
Guzek może być ganglionem ale najlepiej pójść do poradni chirurgicznej na konsultację.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Tata ma 63 lata od 5 dni walczy z intesywnym krwotokiem z nosa (3-4 dzienie).Było 2 razy pogotowie ,byliśmy 3 razy na sorze i jedyną pomoc jaką otrzymal to tampon do nosa zero badań ani nic,jedyne badanie zaswiecenie latarką w nos .Proszę o pomoc .Dlaczego w szpitalu nie chcą zrobić żadnych badań?
- mam pytanie czy przy stwierdzonym zaburzeniu schizo typowym F21, występuję niemożność zaśniecia.(bezsenność) mam takie coś od listopada 2018. Biorę leki zolafren 10 , deprexolet 30 , tisercin 50 i ostatnie noce pokazały że ten zestaw przestał na mnie działać nasennie i muszę co jakiś czas dobierać…
- Stosuje lek Axotret na trądzik, chciałbym się dowiedzieć po jakim czasie od zakończenia kuracji można zacząć spożywać alkohol? Dziękuję
- Mężczyzna lat 60. Od kilku lat (2-3)krwawienie z odbytu nasilające się po spożyciu alkoholu, na początku stwierdzono hemoroidy. Obecnie od kilku dni bóle brzucha, biegunka, zawroty głowy, ból głowy, wydęty brzuch mimo braku spożywania posiłku, osłabienie.
- Moja mama ma nefrostomie jednostronną przy czym leczy się onkologicznie. Czy może pić soki 100 % NFC pasteryzowane owocowe i z buraka?
- Moja mama ma nefrostomie jednostronną przy czym leczy się onkologicznie. Czy może pić soki 100 % NFC pasteryzowane owocowe i z buraka?
- Moja mama ma nadcisnienie . Wczoraj dostała krwawienia z nosa . Trwało 5 minut i ustalo . Zbadala ciśnienie pierwszy pomiar 155/90 A drugi za jakiś czas 169/90 . Wziela tabletke na nadcisnienie . Czy powodem krwotoku z nosa mogło być wysokie ciśnienie? Czy takie cisnienie zagraża życiu? Co…
- Poszukuje pilnie chirurga z poznania, ktory wykonuje zabieg wszycia esperalu. Dziekuje za kazda odpowiedz, pozdrawiam
- Czy mając zespół jelita nadwrażliwego , nietolerancję laktozy i fruktozy i podejrzenie endometriozy- czy te schorzenia są przeciwskazaniem do liposukcji brzucha? Zdrowo się odżywiam, ćwiczę - jednak mam często wzdęcia i bóle brzucha. Żadne badania ( TK brzucha i miednicy, MR, kolonoskopia i gastroskopię…
- Progesteron robiony 6 dni po potwierdzonej owulacji u lekarza 18.100ng/ml po 13 dniach 5.400 ng/ml oraz beta hcg <1.10 czy to możliwe że doszło dopiero do zagnieżdżenia ? czy mam sie spodziewać miesiączki ? boli mnie strasznie podbrzusze od owulacji oraz piersi.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.