Już od roku przybieram na wadze pomimo ćwiczeń i stosowania diety. Wcześniej przez ok 3 lata byłam n

2 odpowiedzi
Już od roku przybieram na wadze pomimo ćwiczeń i stosowania diety. Wcześniej przez ok 3 lata byłam na diecie 1200 kcal, ale ponieważ nawet na tym pułapie zaczęłam tyć, powoli zaczęłam zwiększać kaloryczność i jestem aktualnie po 8 msc na 1600/1700kcal. Cwiczę intensywnie po 1h 3/4x w tygodniu. W badaniach mam insulina, glukoza ok, niedoczynność tarczycy wyregulowana i podwyższony testosteron też wyregulowany. Mimo to, notorycznie przybieram na wadze, w sumie przez rok już 9 kilo. Nie jest to też tylko kwestia ewentualnego przyrostu mięśni bo w obwodach też jest więcej a nie mniej. Już nie mam pojęcia co robić, żeby zatrzymać ten proces a schudnięcie wydaje się nieosiągalne. Proszę o pomoc.
Dzień dobry, niezbędne będzie przeprowadzenie bardzo dokładnego wywiadu dietetycznego. Zapraszam i zachęcam do umówienia się na wizytę :)

Rzeczywiście sprawa wymaga głębszego zapoznania się z sytuacją i przeanalizowania wielu czynników. Ilości spożywanych posiłków, przyjętej kaloryczności do zapotrzebowania energetycznego zwłaszcza, że wcześniej stosowano dietę wyniszczającą poniżej podstawowej przemiany materii. Również organizm w różnym stopniu może metabolizować poszczególne składniki pożywiania. Czy przyrost masy ciała został stwierdzony po pomiarze na analizatorze składu ciała czy tylko przy użyciu wagi łazienkowej i miarki obwodów?
Pozdrawiam.