Jestem w 25tyg ciąży, wizyta u ginekologa za 2tygodnie, mam problem z zaparciami i zauważyłam ze brz
1
odpowiedzi
Jestem w 25tyg ciąży, wizyta u ginekologa za 2tygodnie, mam problem z zaparciami i zauważyłam ze brzuch jakby się napinal i ciągnął jak balon, nie boli i nic poza tym się nie dzieje, wszystko przebiega prawidłowo szyjka 30mm, tylko to uczucie napięcia mnie niepokoi i nie wiem czy powinnam się tym już martwić?
Jeśli odczuwa Pani dolegliwości na tym etapie ciąży warto rozważyć wcześniejszą kontrolę ginekologiczną i ponowną ocenę długości szyjki. Istotne będzie też unikanie zaparć poprzez dobranie odpowiedniej diety i adekwatne nawodnienie.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam. Czy jeśli od jakiegoś czasu brałam rutinoscrobin i falvit zażywajac również tabletki antykoncepcyjne stediril 30 to znaczy że nie jest chroniona i mogłam zajść w ciążę?
- Witam, mam dosyć oryginalne pytanie. Lekarz ginekolog przeprowadzał mi badanie USG transwaginalne (jestem dziewica) podczas badania czułam lekkie rozciąganie w środku. Czy to uczucie można porównać do stosunku? Czy penis przy stosunku i przyrząd do usg transwaginalnego "wchodzi" w to samo miejsce?…
- Dzień dobry Jestem w fazie dorastania. Od jakiegoś czasu niekiedy pojawia się u mnie "stan" w którym mam nadmierne myśli mocno erotyczne, to tego poczucie otępienia, oderwania od rzeczywistości. Jest to dla mnie problem, ponieważ gdy czuje się już normalniej, brzydzę się tym. Dodam, że nigdy…
- Dzień dobry, czy zgodnie z treścią obowiązującego od 1 listopada 2021 r. obwieszczenia Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych, lekarz pediatra może wystawić receptę na szczepionkę Vaxigrip Tetra…
- Witam ! Dzisiaj jestem po wizycie u pediatry , mieszkam w Niemczech, pediatra stwierdził że córka miesięczna ma zwężona odbytnicę i kazał mi stymulować odbyt Rozszerzadło Hegara , czy to jest bezpieczne dla tak małego dziecka ? Mam to robić 3 razy dziennie, córka strasznie płacze przy tym i boję…
- Witam.czy po wyrwaniu ósemki i braniu 2 tygodnie ketonalu I dexak wyniki badań nasienia mogły wyjść złe z tego powodu zrobione zaraz po? Czy ketonal mogl zniszczyć plemniki i czy teraz ich odbudowa będzie trwała 3 miesiące?
- Po usunięciu kaszaczka założono mi na głowie 2 szwy. Kiedy mogę normalnie umyć włosy?
- Dzień dobry. Czy w 4 tygodniu ciąży warto iść na usg dopochwowe? Czy będzie już coś widać? Ciąża potwierdzona kilkoma testami. Beta Hcg 372.
- Dzień dobry, mam 20 lat i podczas odchudzania straciłam okres. Nie mam już 7 miesięcy. Przy czym mam problem z podwyższeniem kalorii w swojej diecie, ponieważ boję się, że z powrotem przytyję. W tej chwili ważę 47 kg przy wzroście 171 cm. Aktualnie zjadam dziennie ok 1600 kcal.
- Dzień dobry, miałam robioną biopsję torbieli jajnika lewego. Otrzymałam wynik mikroskopowy: Cystadenofibroma papillare serosum ovarii. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co oznacza ten wynik? Bardzo proszę.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.