Jestem 24letnią kobietą i zmagam się z pewnym problemem. Od początku tego roku zaczęła boleć mnie gł

2 odpowiedzi
Jestem 24letnią kobietą i zmagam się z pewnym problemem. Od początku tego roku zaczęła boleć mnie głowa w części potylicznej,czuje tam duży ucisk. Leżenie na plecach sprawia duzy ból i dyskomfort, czasami czuję przy tym, że kręci mi się w glowie. Lekarz ogólny skierował do mnie szpitala zakaznego z podejrzeniem zapalenia opon mózgowych, ale okazało się, że to nie to. Ból nie ustępował, pojawił się silny ból ucha, ból zatok, oczu i szum w uszach. Trafiłam do neurologa-kręgarza, który stwierdził, że mam krzywą miednice i przez to kregi w odcinku szyjnym "są krzywe" i skierował mnie na masaże po wcześniejszym "nastawianiu" moich kręgów. To w sumie nie pomagało a lekarz na kolejnych wizytach ciągle mnie tam wysyłał i nie zrobił mi nawet rtg. Obecnie wszystkie objawy są nadal obecne. Czasami też, kiedy jadę samochodem i odczuwam ten ból jest mi też niedobrze. Ból nasila się w nocy, ciężko mi spać, na tyle, że nie mogę leżeć na prawej stronie, bo zaczyna mnie boleć wszystko jeszcze bardziej. Czuję delikatną ulgę kiedy wykonuje ćwiczenia rozciągające na cały kręgosłup i kiedy aktywnie spędzam czas. Dodam jeszcze, że nie doznałam żadnego urazu spowodowanego np wypadkiem samochodowym.
Do jakiego specjalisty powinnam się teraz udać i co robić? Co to może być?
Z jakiego miasta jest pani?

Czy w szpitalu wykonano MRI głowy, szyi i górnego odcinka piersiowego kręgosłupa? Myślę że warto skonsultować się z neurologiem, laryngologiem, w międzyczasie zamiast wielokrotnego nastawiania kręgosłupa fizjoterapeuta (jeśli zna zagadnienie) powinien zbadać ciało pod kontem restrykcji powięziowych ze szczególnym uwzględnieniem podstawy czaszki, piersiowego górnego odcinka kręgosłupa...