Jeśli chłopak mówi, że uczucie jego wygasa do mnie i potrzebuje czasu na przemyślenia, czy coś z teg

4 odpowiedzi
Jeśli chłopak mówi, że uczucie jego wygasa do mnie i potrzebuje czasu na przemyślenia, czy coś z tego jeszcze będzie? Jak rozpalić te uczucie w nim na nowo, porady. :)
Dzień dobry. Rozumiem, że jest Pani w niepewności i w napięciu aby nie stracić partnera i są to dla Pani trudne emocje. Nie da się na siłę kogoś zmusić do uczuć i bycia z kimś czy zastosować jakieś porady aby go zatrzymać. Tak jak chłopak powiedział potrzebuje czasu aby przemyśleć waszą relację. Jeśli poziom frustracji będzie nie do zniesienia to polecam udać się na kilka konsultacji do psychologa. pozdrawiam serdecznie

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Dzień dobry,
Ta sytuacja jest z pewnością dla Pani trudna, pełna niepewności. Nie ma niestety sposobu ani możliwości zmuszenia drugiej osoby aby zmieniła swoje uczucia względem nas. Trudno też cokolwiek doradzić w kwestii wentualnej rozmowy z partnerem nt ratowania związku nie znjac Państwa sytuacji. Doradzałabym Pani konsultację psychologiczną, na której bedzie Pani mogła omówić ze specjalistą Państwa relację, jej szczegóły oraz możliwości poradzenia sobie. Pozdrawiam Panią serdecznie.
Te pytania świadczą o Pani zaangażowaniu w Waszą relację. Jednak należy uszanować decyzję partnera. Czasami upływający czas i rozmowa wiele zmieniają. Może nastąpić zupełne przewartościowanie uczuć, zmiana. Czy będzie ona zgodna z Pani dzisiejszym oczekiwaniem? Tego nie wiemy. Na pewno warto podjąć temat spotkań z psychologiem, skonsultować sytuację oraz rozeznać swoje uczucia.
Zapraszam do kontaktu z profesjonalistą.

Dobrego dnia
Rozumiem, że to trudna sytuacja, kiedy chłopak mówi, że jego uczucia wygasają i potrzebuje czasu na przemyślenia. Proszę pamiętać, że nie można nikogo zmusić do zakochania, a praca nad związkiem jest możliwa tylko wtedy, gdy obie strony są na to gotowe. Ważne jest, aby dać mu przestrzeń na przemyślenia i jednocześnie zadbać o siebie, swoje potrzeby i emocje. W tym czasie warto skupić się na sobie, swoich pasjach, zainteresowaniach i spędzaniu czasu z bliskimi. Jeśli on zdecyduje się wrócić, praca nad związkiem będzie wymagała otwartej komunikacji i wspólnego zaangażowania. Jeśli jednak zdecyduje inaczej, akceptacja jego decyzji nie będzie łatwa, jednak kluczowa by pójść dalej. Proszę pamiętać, że Pani szczęście i dobrostan są najważniejsze.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.