Jakieś 7 lat temu miałam zmiażdżoną nogę przez konia, który przewrócił się ze mną podczas jazdy. Nie

2 odpowiedzi
Jakieś 7 lat temu miałam zmiażdżoną nogę przez konia, który przewrócił się ze mną podczas jazdy. Nie byłam od razu u lekarza. Nie mogłam chodzić kilka dni z powodu bólu w śródstopiu i kostce. Nie było opuchlizny. Później ból występował tylko z rana przez kilka lat. Później po przeciążeniu (np. długie spacery). Byłam u kilku rehabilitantów i ortopedów ale bez występującego na tamten moment bólu nie byli w stanie nic stwierdzić. Nie pamiętam czy stopa była prześwietlana. Dzisiaj po całym dniu pracy na nogach zaobserwowałam, że kostka jest delikatnie spuchnięta po wewnętrznej stronie. Co może być przyczyną tego opuchnięcia i przewlekłego bólu po takim czasie?
Każdy uraz pozostawia jakiś ślad. Myśle, ze warto udać się do fizjoterapeuty by sprawdził stan funkcjonalny Pani nogi i przeprowadził działania usprawniające. Pozdrawiam!

Upadek może być jak najbardziej przyczyną tych dolegliwości, nic nie zostaje bez śladu w naszym ciele mimo upływu czasu. Najlepiej wybrać się do fizjoterapeuty.