Jak długo po powiększaniu ust utrzymuje się twardość w ustach? Gdy dotykam usta językiem, wyczuwam

4 odpowiedzi
Jak długo po powiększaniu ust utrzymuje się twardość w ustach?
Gdy dotykam usta językiem, wyczuwam twarde gule. Jestem 4 dzień po zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym.
Jest to jeszcze za wczesnie aby jednoznacznie powiedzieć czy jest to okres przejściowy czy grudki już pozostaną. Zdarza się że kwas hialuronowy grudkuje się w ustach i niektórzy lekarze zalecają delikatne masowanie ust po zabiegu aby temu zapobiec. Zalecilabym konsultacje z lekarzem wykonującym zabieg.

Najlepiej skonsultować się z lekarzem wykonującym zabieg. Wiele może zależeć od podanego preparatu i higieny ust po zabiegu. 4 dzień to jeszcze okres regeneracji po zabiegu, więc mogą to być np krwiaczki. Pozdrawiam serdecznie :)
Proces gojenia ust to ok. 2 tygodnie, ale jeśli jest Pani zaniepokojona to konieczna jest wizyta i konsultacja u lekarza, który wykonał zabieg i sprawdzenie, czy nic złego się nie dzieje. 4-ty dzień to rzeczywiście wcześnie, ale lekarz wie, jaki podał preparat, obejrzy zmiany i albo Panią uspokoi, albo zaleci właściwe postępowanie.
Dzien dobry, zależy to od rodzaju preparatu i głębokości podania. 4dni to krótki czas, zazwyczaj preparat układa się 2-3tygodnie. Zawsze może Pani wrócić do lekarza wykonującego zabieg lub rozmasować depozyt sama. Pozdrawiam