Hey mam ASO 350. Ciągle zatoki zatkane, bóle brzucha i gardło ale ciągle czerwone suche bolące . Obe
1
odpowiedzi
Hey mam ASO 350. Ciągle zatoki zatkane, bóle brzucha i gardło ale ciągle czerwone suche bolące . Obecnie po antybiotyku ospamox i amotax spało do 250 czy powinnam dokończyć kurację? Zostało mi 7 tabl. czy do 14 dni powinno się jednak zrobić tą kurację?
W przypadku choroby reumatycznej podajemy penicylinę nieraz kilka miesięcy.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień dobry, ostatnio stwierdzono u mnie przez tomografię komputerową zapalenie pęcherza (bodajże w nieokreślonej części) i zalecono Furaginę. Po tygodniu leczenia nie dało to znaczących rezultatów i kłucie w podbrzuszu po prawej stronie wróciło (promieniowało do biodra). Teraz w nadbrzuszu już…
- Od jakiegoś czasu zaobserwowałam że mam odbite zęby na bokach języka, czuję też że boki języka wciskają się pomiędzy szczękę górna a dolną, do tego nie umiem utrzymać języka prawidłowej pozycji spoczynkowej. Jezyk jest bardzo szeroki nachodzacy na boki oraz przód zębów, środek języka jest tak…
- Witan Od 3 dni mam czerwone ,bolące dziaslo nieraz przy przełykaniu , mam w połowie wyznieta 8. Używam samolot,glimbax,ibuprom Mimo tego dalej nie mija. Czy w tej sytuacji konieczny jest antybiotyk, czy tylko stomatolog może mi go wypisac
- Witam miesiąc temu miałam robiony botoks na czole (był podany przez lekarza) niestety nie ma żadnego efektu nawet po korekcie lekarz powiedział że więcej podać nie można czy mogę udać się w inne miejsce żeby powtórzyć zabieg .
- Dzień dobry, miałam wycinanego włókniaka twardego na wysokości kości piszczelowej. Szwy zostały zdjęte w terminie. Po czasie nadal wychodzą niebieskie nitki z miejsca szycia. Czy to możliwe że są to szwy podskórne ? Dlaczego wychodzą ?
- Dzień dobry, jestem w 6 tygodniu ciąży, zrobiłam badanie na toksoplazmozę, moje wyniki: toxoplasma IgG - 525,00 IU/ml (> 3, reaktywny), toxoplasma IgM - 0,127 (<0,8- niereaktywny). Proszę o pomoc, czy wyniki są powodem do niepokoju?
- Lekarz przepisał dla 3latka Klacid 250. kazał dawkować 2x 6ml. ma wypić 2 butelki. czy to jest ok? nie stwierdził żadnej konkretnej choroby. 2miesiace temu syn był w szpitalu na zapalenie płuc i mał zapisany klacid 125 2x2.5ml przez 10 dni.
- Witam, Prawie 3 miesiące temu miałam robiony zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym. Usta bardzo ładnie mi się goiły, obrzęk nie był duży i szybko zszedł. Siniaków też nie miałam wiele. Jednak do tej pory mam na dolnej wardze okrągłą wypukłość, którą wygląda trochę jak krwiak. Czy powinnam…
- Wykonałem panel urogenitalny pcr z moczu po 8 dniach od stosunku. Czy można ufać wynikom? Czy ktoś miał taką sytuację, że pacjent wykonał taki test, który był ujemny, a później infekcja i tak się rozwinęła?
- Dzień dobry, Chciałam dopytać w sprawie mocy soczewek kontaktowych. Do tej pory nosiłam okulary -4.74 i -3.25, do tego soczewki kontaktowe -4.5 i -3.25. Teraz wzrok mi się pogorszył i dla okularów wyszło -5 i -3.5. Jeden optometrysta zalecił mi soczewki kontaktowe dla wady -3.5 moc -3.25,…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.