fizykjoterapia

6 odpowiedzi
Mam mamę 97 lat, która niestety upadła i po wizycie w SOR Szpital Bielański prosili o natychmiastowa fizykoterapie, gdyż stwierdzili, że po tym upadku może juz nie chodzic jak nie będzie cwiczona. Proszę o kontakt lub podanie kontaktu do siebie celem omowienia ewentualnej fizykoterapii.
Witam, zajmuję się pacjentami w podobnym wieku. Zapraszam na wizytę do gabinetu na Schroegera 15.
Sugeruję wizytę: - 80 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Witam serdecznie, specjalizuje się w dzieciach do pierwszego roku życia. niestety nie pomogę w Pani przypadku
Szanowna Pani,
bardzo proszę o podanie telefonu, oddzwonię.
Z poważaniem
Żaneta Grodzicka
Dzień dobry, niestety ten formularz nie pozwala mi na oddawanie swojego numeru telefonu... Proszę o kontakt przez rejestracje do mnie lub podanie kontatku do siebie. Pozdrawiam
Witam serdecznie,
uprzejmie informuję, że wszystkie niezbędne informacje znajdują sie na moim profilu.
P.s. Gratulacje dla mamy za osiągnięty wiek!

Powodzenia,
M.C.
Witam. Adres Pani znajdzie w zakładce na moim profilu.