Dzień dobry, ze względu na wysoką krótkowzroczność nie mogę np. podnosić ciężkich rzeczy. Chcę zaczą

2 odpowiedzi
Dzień dobry, ze względu na wysoką krótkowzroczność nie mogę np. podnosić ciężkich rzeczy. Chcę zacząć ćwiczyć w domu, chodzi głównie o ćwiczenia statyczne, rozciągające, również takie, które pozwolą na zwiększenie tkanki mięśniowej. Chciałabym zasięgnąć rady specjalisty, których ćwiczeń/aktywności na pewno nie powinnam wykonywać. Do kogo najlepiej się z tym zwrócić? Jak dotąd nie znalazłam profilu fizjoterapeuty, który w swoim opisie ma wskazany taki obszar działania. Nie wiem czy wszyscy specjaliści mają wiedzę z tego zakresu. Interesuje mnie lokalizacja Poznań
Szanowna Pani, zajmuje się optokinetyką i treningiem medycznym ale przyjmuje w Koninie, 100 km od Poznania. Proszę to rozważyć.

Pozdrawiam!

Dzień dobry, na pewno trzeba unikać szybkich zrywnych ćwiczeń z dużym obciążeniem, podskoki również nie są wskazane. Proszę najlepiej udać się do fizjoterapeuty specjalizującym się w specjalistycznym treningu medycznym.