Dzień dobry, wyczułam przy wejściu do pochwy od strony górnej zgrubienie, wydaje mi się że przesuwa
1
odpowiedzi
Dzień dobry, wyczułam przy wejściu do pochwy od strony górnej zgrubienie, wydaje mi się że przesuwa się pod palcami, jest zbudowane z takiej samej tkanki jak wargi sromowe (na moje niemedyczne oko). Jest bezbolesne, ma około centymetra. Wydaje mi się, że przesuwa się pod palcem. Jestem w trakcie umawiania się do ginekologa, lecz jeśli ktoś z tu zgromadzonych mógłby powiedzieć, co na pierwszy rzut oka o tym sądzi, to byłabym wdzięczna.
W pierwszej kolejności polecam przede wszystkim badanie ginekologiczne z oceną zmiany i dalszą diagnostykę lub leczenie uzależnione od jego wyniku. Bez odpowiedniego badania postawienie właściwej diagnozy nie będzie możliwe.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.