Dzień dobry, w zeszłym roku w listopadzie przy siłowaniu na rękę musiałem coś naciągnąć mocno, ręka

2 odpowiedzi
Dzień dobry, w zeszłym roku w listopadzie przy siłowaniu na rękę musiałem coś naciągnąć mocno, ręka bolała, nic nie strzeliło w pierwszy dzień czułem się b. Dobrze, ból zacząłem się na kolejny dzień, nie mogłem nosić zakupów, podnosic dziecka, ból w zgięciu ręki się ciągle utrzymywał, byłem na chyba 6x falach uderzeniowych, zrobiłem 2x rehabilitacja NFZ, na dzień dzisiejszy mogę nosić zakupy, podnosic dziecko ale cały coś czuję w zgięciu delikatnie czuje ze coś jest nie tak, nie mogę dźwigać większych ciężarów, zaraz będzie już prawie rok czasu... Podczas tego okresu zdarzyło się 2x że ręka całkowicie puściła i czułem się zdrowy 100% było to gdy 2xuprawialem zapasy, najpierw pomyślałem że rozwalę rękę całkowicie ale nie, na drugi dzień ręka była zdrowa tak jak kiedyś, potem zaraz szedłem na siłownię, brałem za duży ciężar i ręka z nowu nie była sprawna w 100%i nie jest do teraz, wydaje mi się ręka gdzieś mi się blokuję czy coś, może ktoś mi coś podpowie, jestem młodym facetem(34l)i chciałbym jeszcze uprawiać sport. Pozdrawiam.
Proszę udać się do wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Swoimi działaniami powinien Panu pomóc, ewentualnie pokieruje w dalszej diagnostyce. Pozdrawiam!

Dzień dobry. Zalecam udać się do fizjoterapeuty na terapię manualną w celu wykonania odpowiedniego badania i wdrożenia leczenia.