Dzień dobry, Robiłam ostatnio badania krwi po ciazy. (Już 5 miesiąc po ciazy). Jednakze juz 3 razy

1 odpowiedzi
Dzień dobry,
Robiłam ostatnio badania krwi po ciazy. (Już 5 miesiąc po ciazy). Jednakze juz 3 razy robilam kreatynine i stale jest obnizona (ok. 44). Wszystkie moje inne badania (podstawowe) były w porządku, jedynie tsh było obniżone a ft3 ft4 podwyższone. Chciałabym się dowiedzieć z jakiego powodu kreatynina mogłaby się obniżyć, na co powinnam zwrócić uwagę.? Jem normalnie, ale mało pije wody.
Dziękuję z góry za odpowiedz
Pozdrawiam
Brak konkretnych wyników badań. Jeśli, jak Pani pisze TSH jest obniżone, a fT3, fT4 są powyżej normy, to jest Pani w nadczynności tarczycy, co wymaga konsultacji endokrynologicznej i leczenia. W tej sytuacji może dochodzić do zmniejszenia masy mięśniowej i wtórnie do obniżenia poziomu kreatyniny.
To nie jest diagnoza, ani konsultacja! Jedynie hipoteza.