Dzień dobry. Otóż 13.12.21r. zjawiłam się u swojego lekarza ginekologa na kontrolę, ponieważ 15.11.

1 odpowiedzi
Dzień dobry.
Otóż 13.12.21r. zjawiłam się u swojego lekarza ginekologa na kontrolę, ponieważ 15.11.21r. miałam operację wyrostka robaczkowego. W szpitalu na początku podejrzewano torbiel, jednak okazało się, że to wyrostek ale kilka torbieli mi wykryto, dlatego też chciałam po operacji kontrolnie zbadać się ginekologicznie. Do ginekologa przyszłam 13.12.21r z lekkim już krwawieniem /plamienien sądząc, że zbliża mi się miesiączka, ponieważ był to właśnie już Jej termin ale Ginekolog po zbadaniu mnie stwierdził, że mam wąskie endometrium i na okres się na razie nie zapowiada. Jednakże w ten sam dzień calu dzień plamiłam a już na drugi dzień był normalny okres i trwał 5,6 dni(różnił się tylko tym, że był bezbolesny, a Ja mam bolesne miesiączki). Teraz okres powinnam mieć 15.01 jednak dwa dni po terminie, zrobilam test ciążowy i wyszła druga blada kreska. Zrobiłam betę Hcg 18.01 wyszła 125,1, następną 20.01 wyszła 281.8.
A 22.01 test ciążowy pokazał już dwie widoczne kreski. Bolą mnie też bardzo piersi. U ginekologa pojawiłam się 24.01 i stwierdził, że jest to ciaza biochemiczna, bo na USG nie było nic widać. Widział tylko powiększony jajnik. Stwierdzi tez, ze w grudniu to nie mógł być okres, że musiałam krwawić z innego powodu. Strasznie mnie zmartwił, mówiąc, że moze pojawić się krwawienie. Za 4 dni mam powtórzyć betę i przyjść na kontrolę. Czy ciaza w takim razie jest już stracona, czy moze to być po prostu za wcześnie na Jej wykrycie? Co robi się dalej w przypadku ciąży biochemicznej? I czy przy wąskim endometrium nie jest możliwa miesiączka? Lekarz był bardzo niemiły i nie udzielil mi żadnych wskazówek. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Dotychczasowa diagnostyka jeszcze o niczym nie przesądza. Proszę zgłosić się na konsultację z badaniem ultrasonograficznym z kontrolnym wynikiem badania beta-hcg.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.