Dzień dobry. Od 2 tygodni choruję na ropne zapalenie zatok. Zrobiłam wymaz z gardła i nosa, ale nic
1
odpowiedzi
Dzień dobry. Od 2 tygodni choruję na ropne zapalenie zatok. Zrobiłam wymaz z gardła i nosa, ale nic nie wykryto. Lekarz przepisał mi Ismigen na odporność, ale to było przed chorobą i teraz nie wiem: czy branie Ismigenu należy rozpocząć po tym, jak skończy się infekcja i ile dni po? Ismigen mam brać po 1 tabletce podjęzykowo przez 30 dni.
Obecnie nie biorę antybiotyku, tylko mometasone do nosa. Przez ostatnie 2 lata wzięłam w sumie 6 antybiotyków i choruję co 2, 3 miesiące.
Pozdrawiam, Gosia
Obecnie nie biorę antybiotyku, tylko mometasone do nosa. Przez ostatnie 2 lata wzięłam w sumie 6 antybiotyków i choruję co 2, 3 miesiące.
Pozdrawiam, Gosia
Bakterii nie ma. Steryd do kosza. Bakterii nie ma to Ismigen do kosza I dr. Do kosza.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień dobry, Proszę o opinię. Poddałam się 2 razy zabiegowi powiększania ust kwasem hialuronowym. Pierwszy preparat- Nazwy nie pamiętam, ale na pewno był inny. Drugi preparat stylage M. Lekarz wykonujący zabieg za 1 razem - dermatolog, przy 2 zabiegu - lekarz medyczny estetycznej w klinice. Metoda…
- Mam pytanie bo biorę Izotek i dzisiaj dermatolog kazał mi brać tabletki 2x1 czyli 2 tabletki dziennie. I mam pytanie czy mam brać je codziennie czy co drugi dzień?
- Witam ,mój partner 1.5 roku temu miał operację na przepuklinę brzuszną (była duża prawie 20cm,a miał przed tym bardzo dużą nadwagę,po czym schudł,)..nie odbudował mięśni, żadnych informacji o ćwiczeniach od lekarza...teraz znów ma wybrzuszenie w podobnym miejscu ,namawiam go na odwiedziny u specjalisty....ma57…
- Mam dodatnie Ana1, ana2, w ana3 - wyszło, że cb pozytywne, kontrola ws silnie pozytywnie - 160, dsdna pozytywne. Co to oznacza?
- Czy rezonans magnetyczny angio wykryje też guza czy jest jedynie do określenia stanu naczyń itd. a zmian takich niepokajanych jak guz nie wykryję?
- Dzień dobry , miałem uraz głowy i padaczkę pourazową neurolog beze żadnych badań specjalistycznych EEG i rezonansu od razu przepisał mi leki na padaczkę. Jak tak można ? Dla mnie to jest dziwne że bez badań neurolog zew szpitala przepisuje leki padaczkowe proszę o pomoc
- Dzień Dobry. Mam problem z mówieniem sama do siebie.Jak sie leczy ten problem.? I do jakiego lekarza udac się z tym problemem ? pozdrawiam Anna
- Szukać kobietę do miłości, czy do ujawnienia swojej Animy? Pewnie psycholog powie, że to zależy od wartości klienta.
- Witam, mam problem z nawracającym obrzękiem ust.Raz puchnie górna warga, później dolna.(czuć przy tym zdrętwienie połowy twarzy)Nawroty są co około tydzień , a obrzęk utrzymuje się mniej więcej 20godzin. Zrobiłam badania alergicznie, które nic nie wykazały. Do jakiego lekarza się udać, który…
- Dzień dobry mam 27 lat i mam praktycznie codzienne myśli samobójcze otóż, w wieku 9 lat nie widzę na lewe oko mam uraz powypadkowy który został zoperowany ale nie wiem czy będzie poprawa wzroku, od 15 roku życia choruję na łuszczycę i łuszczycowe zapalenie stawów, mam też wadę serca po której…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.