Dzień dobry. Nie wiem jak znaleźć lekarza,który mnie zrozumie,któremu mogę zaufać. Nie ufam ludziom.

2 odpowiedzi
Dzień dobry. Nie wiem jak znaleźć lekarza,który mnie zrozumie,któremu mogę zaufać. Nie ufam ludziom. Nie mam sił wstać z łóżka,zrobić czegokolwiek. Zamknęłam się w domu. Każdy dzień to walka. Każdy oddech,coś co muszę sprawia ból,ogromny wysiłek. Mam dzieci. Nie mam do nich sił. Jestem wybuchowa. Zostaję sama z nimi na długo. Nie mam siły na nic. Jestem do niczego. Dzieci cierpią. Wszystkich i siebie zaniedbuje. Chciałabym już umrzeć. Nie chcę żyć w tym świecie. U rodziców nie mam wsparcia. Nie wiedzą jak mnie skrzywdzili. Żadne nie przyznaje się do błędów. Ciągle żyje dzieciństwem przeszloscia,oni pili byłam sama w Domu Dziecka. To wszystko jest długa historia. Ja nie dam rady już tak dłużej. Nie mam sił wyjść z domu. Albo się zabiję albo oddam dzieci,nie dam rady. Nie chcę krzywdzić dzieci. Wiem,że jak je zostawię to też ich skrzywdzę. To już wolę umrzeć niż je zostawić. Mam poczucie winy o wszystko. Ludzie mnie drażnią wszędzie boję się mam lęki że coś złego się stanie,boję się spać boję się być sama nie mogę być sama płaczę wtedy i chcę tylko zasnąć,nie mam żadnego życia niż to w domu. Sama nie wychodzę nie chcę sama nigdzie być. Wiem jestem do kitu. Nienawidze rodziców że jestem na świecie.
Dzień dobry. Opisuje Pani swoje uczucia, bolesne przeżycia w relacji z bliskimi, rodziną. Cierpi Pani z bólu i bezsilności. Myślę, że warto poprosić o pomoc lekarza psychiatrę (nie trzeba mieć skierowania od lekarza rodzinnego na wizytę na NFZ) oraz (jeśli zaleci lekarz) psychoterapię, która pomoże Pani przepracować trudne i bolesne doświadczenia, aby mogła się Pani żyć w pełni, tak jakby Pani chciała i potrzebowała. Powodzenia

Dzień dobry, myślę, że zadanie tego pytania może pani potraktować jako pierwszy krok w zadbaniu o siebie, którego Pani gratuluję. Myślę, że kolejnym może być skorzystanie z Poradni Zdrowia Psychicznego gdzie będzie Pani mogła uzyskać bezpłatną pomoc. Pozdrawiam, Agnieszka Balicka