Dzień dobry, moje pytanie brzmi czy w celu naprawy zgryzu, żeby podnieść górna szczękę można założyć

2 odpowiedzi
Dzień dobry, moje pytanie brzmi czy w celu naprawy zgryzu, żeby podnieść górna szczękę można założyć aparat na zęby od 1-4 w każdym łuku i jako zakotwiczenie wykorzystać z jednej strony 8ke oraz z drugiej strony gdzie nie ma zębów od 5-8 mikroimplant? Jedynka i dwójka minimalnie się wychyliły na skutek braku tyłów. Jedna czwórka jest na koronie, druga też pewnie niestety zostanie okoronowana bo ma spore wypelnienienie które jak pójdzie do wymiany będzie pewnie pod korone .
Docelowo braki skrzydłowe będą uzupełnione implantami.
Dol ma stłoczenia i potrzeba przesunąć siódemkę w miejsce usuniętej kilka lat temu 6 tki z lewej strony. W łuku dolnym prawym są żeby od 1-6 bo 7 ka leczona kanałowo idzie do usunięcia. Też są trochę stłoczone Bardzo proszę o radę czy taki manewr z górą można wykonać ?
Bez badania pacjenta, tylko na podstawie opisu nie można udzielić odpowiedzi na pytanie

Witam.
W celu odpowiedzi na to pytanie, koniecznie jest umówienie się na wizytę konsultacyjną do ortodonty.