Dzień dobry. Mój syn,który w grudniu skończył 2 latka mówi tylko dwa słowa mama i tata. Nie widać u

10 odpowiedzi
Mój syn,który w grudniu skończył 2 latka mówi tylko dwa słowa mama i tata. Nie widać u niego chęci nauki mówienia. Czy jest to powód do zmartwienia i wizyty u logopedy? Czy należy uzbroić się w cierpliwość i czekać?
Dzień dobry, zawsze warto odwiedzić logopedę, jeżeli Państwa coś niepokoi.

Tak,jest to powod do niepokoju.Synek w tym wieku powinien mowic wiecej.Prosze jak najszybciej odwiedzic logopede w celu ustalenia przyczyn takiej sytuacji.Pozdrawiam.
Dzień dobry, zachęcam do wizyty u logopedy. Warto sprawdzić czy rozwój mowy nie jest zakłócony.
Pozdrawiam!
Dzień dobry, oczywiście, że należy się zgłosić do dobrego logopedy, który zdiagnozuje całościowo dziecko. Brak chęci mowy u dwulatka może być spowodowany wieloma czynnikami, które specjalista po przeprowadzeniu dokladnej diagnoz, podczas terapii nadrobi i wyeliminuje.
Dzień dobry!
według mnie powinni Państwo niezwłocznie udać się z dzieckiem do neurologopedy . który zajmuje się dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy. Na taką wizytę warto wybrać się z aktualnym badaniem słuchu. To znacznie przyspieszy diagnozę całościową. Pozdrawiam !
Jak najbardziej zachęcam do wizyty u logopedy. Nie ma na co czekać! Logopeda przeprowadzi diagnozę i otrzyma Pani konkretne wytyczne na temat dalszego postępowania.
Dzień dobry. To jest za mało słów na ten wiek. Nie należy panikowac ale powinna Pani iść do logopedy. Pozdrawiam Małgorzata Nowak
Dzień dobry, warto wybrać się do neurologopedy, który zajmuje się wczesną interwencją logopedyczną. Zostanie ustalona przyczyna opóźnionego rozwoju mowy i otrzyma Pani wskazówki do pracy z dzieckiem w domu. Na pierwszą wizytę dobrze, aby Pani wzięła książeczkę zdrowia dziecka i wyniki badań słuchu. Proszę się także przypomieć rozwój dziecka od urodzenia.
Pozdrawiam serdecznie,
Sylwia Filipczak
Proszę nie tracić czasu i umówić się na diagnozę logopedyczną.
Proszę jak najszybciej udać się na wizytę u logopedy, który określi przyczynę Opóźnionego Rozwoju Mowy oraz pokaże ćwiczenia, które należy wykonywać z dzieckiem.
Pozdrawiam, Kinga Zając