Dzień dobry, miesiąc temu miałam robione wypełnianie, niestety pomimo użycia znieczulenia ząb nadal
1
odpowiedzi
Dzień dobry, miesiąc temu miałam robione wypełnianie, niestety pomimo użycia znieczulenia ząb nadal mnie bolał podczas zabiegu. Tydzień po zabiegu ząb nadal mnie bolał podczas jedzenia. Poszłam jeszcze raz do dentysty i została mi skorygowana wysokość wypełnienia. Po paru dniach od korekty gdy chciałam spróbować jeść po stronie tego zęba nadal mnie bolał. Dentysta zrobił zdjęcie tego zęba i usłyszałam, że jest on zdrowy jednak możemy spróbować wymienić wypełnienie a jak to nie pomoże to zostaje leczenie kanałowe. Wymieniłam wypełnienie a ząb wciąż boli. Na koniec wspomnę, że przed podjęciem leczenia ząb nie sprawiał mi nigdy żadnych problemów. Z góry dziękuję za wszystkie rady jakie zostaną udzielone.
Znieczulenia można podać duże ilości więc każde leczenie powinno być bezbolesne i nie ma mowy o leczeniu jak boli Pacjenta. Może próchnica była za blisko nerwu i dlatego cały czas dolegliwości. Możliwe że będzie konieczne leczenie endodontyczne ale zaczął bym od dokładnej diagnostyki tomograficznej aby w 3D wszystko ocenić i wtedy podjąć decyzję.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.