Dzień Dobry. Mam na imię Paweł. Mieszkam w Wielkopolsce. Mam 25-lat. Moja aktualna waga to 115-kg.

2 odpowiedzi
Mieszkam w Wielkopolsce. Mam 25-lat. Moja aktualna waga to 115-kg. Wzrost 180-cm. Pracuję tylko w nocy na jednym z etatu,ale to praca tylko myślaca a na drugim pół etacie pracuje fizycznie. Mój problem z jakim się borykam już od pewnego czasu jest na podłożu współżycia ze swoją partnerką życiową. Pozwole sobie jak w najmniejszym skrócie,ale szczegółowo opisać swój problem. Od czasu kiedy osiągnąłem wiek pełnoletności moje życie seksulane było bardzo ubogie, uprawialem sex bardzo mało (1 raz na 2-lata) większość zaspakajania swojego "porzadania" zaspakajalem masturbacja. Jednak los odmienił moje życie i od roku czasu mam partnerkę życiową (narzeczoną) i te życie seksulane jest bardzo intensywne. Niestety niekiedy podczas seksu borykam sie z problemem że mój penis stoi i podczas penetracji zmięknie i na tym kończy się całe współżycie. I drugim problem w tej sytuacji jest taki, że moje podniecenie jest bardzo szybkie, że do "wytrysku" niekiedy dochodzi już po 3-5 minutach seksu, a mam stosunki z partnerką że po 15-20 minut i jest wtedy super i każdy jest zadowolony. Używałem już z powalniaczy wytrysku trochę pomagały. Też mialem przepisane od lekarza tabletki Sendafil Acvtiv 50mg i był też jakiś rezultat ,że penis nie opadał tak szybko, ale wytrysk był szybko. Poszukuję pomocy w tej sferze, bo jest to dla mnie bardzo uciążliwe.
Szanowny Panie,
z tego co Pan opisał rozumiem, że chciałby Pan wydłużyć czas stosunku. Dobrze by udać się do seksuologa w Pana okolicy, który postawi trafną diagnozę i przeprowadzi Pana poprzez trening masturbacji oraz trening sensoryczny w parze. Pozdrawiam serdecznie, Magdalena Czech

Szanowny Panie, główny Pana problem to zaburzenia erekcji. Na początek proponuje wykonanie podstawowych badań jak testosteron i prolaktyna. Trzeba zgłosić się do lekarza seksuologa aby dokonał oceny tych wyników.
Co do drugiego problemu czyli zbyt szybkiego wytrysku, to nie mieści się Pan w definicji przedwczesnego wytrysku - stosunki krótsze niż 2 minuty. Średni czas stosunku w Polsce oscyluje ok. 5 min. Pana czas trwania to 3-5 min. jeżeli Panu to przeszkadza trzeba się wspomóc środkami zewnętrznego znieczulenia które może przepisać lekarz albo sam Pan sobie kupi takie środki np w sex shopie. Polecam STUD 100 w aerozolu.
Trening masturbacyjny czy sensoryczny proponowany przez psychologa uważam za nieskuteczny. Wybór należy do Pana.