Dzień dobry mam na imie Ania mam 13 lat i od pewnego czasu mam problem Nie wiem jakiej jeztem ori

1 odpowiedzi
Dzień dobry
mam na imie Ania mam 13 lat i od pewnego czasu mam problem
Nie wiem jakiej jeztem orientacji i dlaczego skoro jestem dzoewczyną chce być chłopakiem i chce być gejem
od pewnego czasu w szkole ludzie muwią tylko o tym z mojej klasy o orientacji seksualnej i o seksie
zaczęłam się zastanawiać coraz więcej jakoej orientacji jestem i doszłam do wniosku ze bardzo podobają mi się geje i chciała bym być gejem ,
zaczełam mieć jakieś głupie sny ze jestem chlopakiem i mam dziewczyne lub chłopaka
i nie wiem dlaczego tak mam
jak byłam malutka to nawet jak się mylam lub mama mnie myła to się wstydziłam swojego ciała i teraz nawet się trochę wstydzę , wole czasem ubierać męskie zeczy bluza spodnie czapka plecak , w szkole muwią ze wyglądam jak chłopak z mam średnie włosy , ze jestem brzydka ze wygladam jak chłopak itp a tylko w domu chodze w meskich ciuchach i moze to ma związek z szkila tez ale chyba nie ,
poprostu nie rozumiem siebie i boję się nie wiem dlaczego tak mam.
Nie wiem co mam robic czy to przejsciowe czy poprostu głupia jestem i sobie coś ubzdurałam nie wiem co robić.
mam juz tego dosyć to jakieś skoplikowane
mam nadzieje ze ktoś mi pomoze prosze o odpowiedź zgóry dziekuje i pozdrawiam Ania.
Aniu, w Twoim wieku pytania i wątpliwości związane z orientacją, preferencjami, tożsamością są jak najbardziej normalne i naturalne. Jeśli trudno Ci się w tym odnaleźć, skorzystaj z pomocy psychologa (choćby szkolnego). Przegadanie nurtujących Cię spraw ze specjalistą może bardzo pomóc poukładać to sobie w głowie.