Dzień Dobry, Mam 47 lat, jestem po prostatektomii z zachowaniem pęczków nerwowych. Już po miesiącu

1 odpowiedzi
Dzień Dobry,
Mam 47 lat, jestem po prostatektomii z zachowaniem pęczków nerwowych. Już po miesiącu miałem pierwsze sygnały erekcji i suchy orgazm. Po dwóch miesiącach, podczas orgazmu pojawił się ból podbrzusza (jakby jakieś mięśnie). Z tygodnia na tydzień było coraz gorzej, obecnie pół roku po operacji ten sam ból pojawia się jeszcze długo przed orgazmem (już nie do wytrzymania), taki sam ból pojawia się po przebiegnięciu 100 metrów lub po zrobieniu kilkudziesięciu pompek. To dokładnie ten sam ból. Nadmienię, że PSA miesiąc po operacji 3,4 - obecnie już jestem po radioterapii, ale ból występował i przed radioterapią i po niej. Troje lekarzy: operujący, inny urolog i radiolog zignorowali ten ból. Mówili, że operacja mogła naruszyć różne "rzeczy w brzuchu" i nie spotkali się dotychczas z takim przypadkiem. Czy ktoś z Państwa może się z tym spotkał i może podpowiedzieć co z tym zrobić?
Wygląda na neuralgię pooperacyjną. Z pewnością nie zaszkodzi trening mięśni krocza i dna miednicy. Problem jest ewidentnie pooperacyjny. Zażywać tadalafil 5mg co 2. dzień wieczorem jeśli nie ma przeciwwskazań .