Dzień dobry. Mam 26 lat i poszukuję skutecznego zabiegu który usunie zmarszczki pod oczami, nie są t

3 odpowiedzi
Mam 26 lat i poszukuję skutecznego zabiegu który usunie zmarszczki pod oczami, nie są to kurze łapki ani since czy worki w dolinie łez a po jednej zmarszce pod samym okiem z jednej i drugiej strony Bardzo proszę o pomoc
Witam,
jest kilka możliwości terapeutycznych.
Kwalifikacja do zabiegu, wymaga wcześniejszej konsultacji.
Zapraszam serdecznie na wizytę
Pozdrawiam serdecznie
Dr Aleksandra Wójcicka

Dzień dobry, warto skorzystać z pomocy lekarza zajmującego się odmładzaniem okolicy oka, proces starzenia zaczyna się około 25-30 r.ż. i często właśnie widoczne to jest w okolicy oka. Jest kilka skutecznych rozwiązań - lekarz dobierze właściwe po konsultacji - np laser CO2, plasma medyczna (plexr czy Plasma bt) lub podawanie aminokwasów a czasem wystarcza seria zabiegów karboksyterapii. Najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalisty bo proces starzenia niestety będzie postępował a tu obowiązuje zasada im wcześniej zadbamy o okolice oka, tym lepsze będą efekty. Pozdrawiam serdecznie, Krzysztof Kaczyński
Witam,

Myślę, że ma Pani dużo możliwości wyboru wśród fachowców w celu poprawy swojego problemu.
Proponuję udać się do chirurga plastyka na wizytę w trakcie której zostanie dobrana dla Pani najlepsza metoda.

Pozdrawiam
Klinika Chęciński