Dzień dobry mam 19lat, około 4 tygodnie temu podczas gry wstępnej członek po kilku minutach oklapł,

1 odpowiedzi
Dzień dobry mam 19lat, około 4 tygodnie temu podczas gry wstępnej członek po kilku minutach oklapł, zdarzyło mi się to pierwszy raz, na drugi dzień wszystko było w porządku, przy następnych spotkaniach z partnerką bywało różnie, raz występowała erekcja prawidłowa taka jak zwykle, a raz jej zaburzenia.

Od tego momentu czuje mniejsze pobudzenie seksualne oraz zauważyłem słabsza lub brak erekcji z rana. Czuje mniejsze zainteresowanie seksem, chociaż zależy od dnia raz bywa tak jak kiedyś i erekcja jest prawidłowa, a raz całkowity brak lub zaburzenia.

Od dnia pierwszej „wpadki” zacząłem dużo o tym myśleć, czytać i się przejmować, ponieważ wcześniej wszystko było w porządku i czułem duże porządane.

Od spotkania z partnerka gdzie wszystko było w porządku przestałem się masturbować do kolejnego spotkania (4dni) podczas spotkania prawie w ogóle nie występowała erekcja a jak występowała to chwilowo. Podczas gdy wszystko było w porządku masturbowałam się codziennie, gdy pojawił się pierwszy problem to trochę się przestraszyłem i przestałem to robić.
Pana problemem nie są zaburzenia erekcji, tylko nadmierne, świadome skupienie się na procesach, które działają (i tak ma pozostać!) autonomicznie. Proszę się wyluzować, przestać obserwować się i analizować, a wszystko szybko wróci do normy.