Dzień dobry! Mam 18 lat. W listopadzie 2018 roku rozpoznano u mnie zaburzenia nerwicowe. Miałem ta
1
odpowiedzi
Mam 18 lat. W listopadzie 2018 roku rozpoznano u mnie zaburzenia nerwicowe. Miałem także objawy depresji. Przyjmowałem 90 mg dylosketyny. Dziś przyjmuję 60mg, niedługo będzie to 30mg. Biorę także 150mg pregabaliny i 50mg chlorprotiksenu z racji zaburzeń snu. Mam dwa problemy. Pierwszy z nich to napinanie się mięśni na całym ciele po zjedzeniu obiadu. W zależności od pokarmu napinają się mniej lub bardziej. Np. po zupie owocowej nie napinają się wcale, a po zjedzeniu mięsa, które jak wiadomo angażuję prace mięśni odczuwam ogromny dyskomfort. Drugi problem to mrowienie w dziąsłach i na mięśniu czworobocznym przy jego zaczepach o żebra. Czy moje objawy mogą być urojeniami? Jeśli tak to w jaki sposób powinno się to leczyć i do kogo mam się udać? Niedługo mam wizyty kolejno u: neurologa, psychiatry, psychologa
Najprawdopodobniej to objawy nerwicowe, nie urojenia. Proponuję zgłosić się z tym do psychiatry i psychologa. Pozdrawiam.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.