Dzień dobry, Konsultowałam się u dwóch lekarzy. Jeden przepisał mi Anafranil SR 75 na noc, drugi T
Konsultowałam się u dwóch lekarzy. Jeden przepisał mi Anafranil SR 75 na noc, drugi Trittico CR na noc oraz Elicea 10 rano. Jak różnią się w działaniu ww. leki. Które są skuteczniejsze przy leczeniu F 33.1? Czy można stosować je jednocześnie, czy któregoś z tych leków kategorycznie nie można ze sobą łączyć? Pozdrawiam,
1 odpowiedź
Nie wolno łączyć ze sobą Anafranilu razem z Trittico i Eliceą. Proszę nie brać tych wszystkich leków na raz lecz kierować się zaleceniami ostatniego lekarza u którego Pani była. Widocznie były jakieś powody dla których zmienił leczenie. Trzeba troche pobrać lek żeby ocenić jego skuteczność.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.


