Dzień dobry, Jestem po tygodniu od założenia mostu dentystycznego na 5,6 i 7. Dwa zęby są leczone k

2 odpowiedzi
Dzień dobry,
Jestem po tygodniu od założenia mostu dentystycznego na 5,6 i 7. Dwa zęby są leczone kanałowo. Most niestety założony już jest na stałe. Niestety, ponieważ nie mogę sie do niego przyzwyczaić. Ząb 7 jest strasznie duży. Po drugiej stronie mam też most, ale wygląda na dwa razy mniejszy. Czy jest możliwe, że przyzwyczaję się do mostu, który jest dużo większy niż ten po drugiej stronie? Czy to w ogóle jest bezpieczne dla dziąseł, które mają dużo większe obciążenie?
Z góry dziękuję za pomoc!
Most powinien pasować idealnie. Najpierw jest wykonywany projekt a dopiero praca ostateczna. Mało prawdopodobne ze teraz Pani zaakceptuje za duża pracę. Prawdopodobnie most będzie trzeba zaplanować i wykonać od nowa. Taki most jest bezpieczny pod warunkiem dobrego wykonania.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
lek. dent. Anita Małysa
Stomatolog, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Wrocław
Witam
dziąsła raczej nie są obciążone przy dobrym dopasowaniu

Pozdrawiam

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.