Dzień dobry, Jestem generalnie szczupłą osobą, ale na moim brzuchu występują tzw.oponki. Mam rozst

2 odpowiedzi
Dzień dobry,
Jestem generalnie szczupłą osobą, ale na moim brzuchu występują tzw.oponki. Mam rozstęp mięśni prostych brzucha (chociaż nie byłam w ciąży ani otyła) i nie mogę wykonywać między innymi brzuszków, nożyc ani klasycznych ćwiczeń na brzuch.
Czy kriolipoza jest bezpiecznym zabiegiem? Czy ma ona wpływ np w przyszłości na ciąże?
Posiadamy znacznie lepsze rozwiązania niż krilipoliza..
Tc Crio. Szok termiczny. W jednym zabiegu jest schładzana A potem podgrzewana tkanka. 4 zabiegi Raz w tygodniu. 4cm mniej.
Polecam. Mts Struzik. Proszę dzwonić

Dzień Dobry, czy rozstep mięśnia prostego brzucha został stwierdzony przez fizjoterapeutę specjalizującego się w tym zakresie lub w terapii uroginekologicznej? To dosyć ważne, ponieważ u niektórych osób rozstęp mięśnia prostego występuje fizjologicznie i nie stanowi przeciwwskazania do ćwiczeń o ile kresa biała jest wydolna. A to już musiałby zbadać fizjoterapeuta. Pozdrawiam serdecznie