Dzień dobry. Czy takie objawy jak ciągły smutek, płacz od razu gdy ktoś podniesie na mnie głos, brak

3 odpowiedzi
Dzień dobry. Czy takie objawy jak ciągły smutek, płacz od razu gdy ktoś podniesie na mnie głos, brak akceptacji samego siebie, unikanie wyjścia do ludzi, brak uśmiechu i zero radości z życia to znak aby zgłosić się do specjalisty ?
Droga Autorko/Drogi Autorze, to wszystko, o czym piszesz, to stan, w którym warto zwrócić się po pomoc do specjalisty (psychologa, psychoterapeuty), aby móc na nowo spojrzeć na swoje życie, doświadczenia i odzyskać płynącą z nich wartość. Nowe spojrzenie na pewne sprawy pozwoli także przeformułować życie uczuciowe tak, aby było ono satysfakcjonujące i pełne szacunku między tymi, którzy je dzielą. Wiem, że w tym momencie może brzmieć to jak bajka, jednak przy pomocy życzliwych i znających się na swojej pracy ludzi, jesteśmy w stanie naprawdę wiele zmienić. Pierwszy krok w poszukiwaniu rozwiązania i pomocy (którym było napisanie tego pytania), już podjęłaś_podjąłeś. Życzę powodzenia w dalszej drodze, pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Sekuła

Dzień dobry, oczywiście. Każda rzecz, która powoduje w nas z jakiegoś powodu cierpienie czy to spowodowane przez inne osoby, czy powodująca wewnętrzne trudności w uzyskaniu poczucia szczęścia, jest powodem do wizyty u specjalisty. Pozdrawiam serdecznie, Sandra Sztajerwald-Reglinska
Dzień dobry, każda trudność, która powoduje różnego rodzaju dyskomfort fizyczny lub psychiczny czy cierpienie to dostateczny powód, by zgłosić się do specjalisty i z jego pomocą móc poradzić sobie z nimi, by życie było w pełni satysfakcjonujące.
Pozdrawiam serdecznie i gratuluję podjęcia pierwszego kroku jakim jest napisanie tego pytania.
Żaneta Szczerba