Dzień dobry Czy mogę korzystać z zabiegów liposukcja kawitacyjnej oraz endermologi jako wsparcie w
1
odpowiedzi
Dzień dobry
Czy mogę korzystać z zabiegów liposukcja kawitacyjnej oraz endermologi jako wsparcie w odchudzaniu przy otyłości brzusznej, jeśli 10 lat temu stwierdzono rozejście kresy białej, przepuchlinę pępkowa. Uprzejmie proszę o informację, bo są sprzeczne, a boję się konsekwencji. Z góry dziękuję Monika
Czy mogę korzystać z zabiegów liposukcja kawitacyjnej oraz endermologi jako wsparcie w odchudzaniu przy otyłości brzusznej, jeśli 10 lat temu stwierdzono rozejście kresy białej, przepuchlinę pępkowa. Uprzejmie proszę o informację, bo są sprzeczne, a boję się konsekwencji. Z góry dziękuję Monika
Dzień dobry, opisany przypadek polecałabym skonsultować z lekarzem specjalistą. W trakcie wizyty na żywo będzie on w stanie jasno określić podłoże i przyczynę występowania opisanych zmian i przypadłości. Korzystne jest wykonanie badań krwi, które zaleci lekarz, lub można je wykonać na własną rękę. Często dopiero badanie histopatologiczne lub dermatoskopia pozwolą jasno zdefiniować problem. Kolejny krokiem jest przemyślane dobranie leczenia, biorąc pod uwagę już zażywane leki i historię chorób. Proces terapii może być krótko lub długotrwały, a jego powodzenie zależy od wielu czynników. Proszę nie zapominać o roli pielęgnacji skóry i jej przydatków, wydaje się ona tylko dodatkiem, a bardzo często pozwala zminimalizować następstwa chorób dermatologicznych. Gorąco życzę powodzenia na drodze leczenia i mam nadzieję, że wszystko odbędzie się całkowicie bezproblemowo.
Serdecznie pozdrawiam
Życzę miłego dnia
Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz
Lenartowicz Clinic
Katowice, ul. Zabrska 7/1
Serdecznie pozdrawiam
Życzę miłego dnia
Specjalista Medycyny Estetycznej, Dermatolog, dr Izabela Lenartowicz
Lenartowicz Clinic
Katowice, ul. Zabrska 7/1
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam serdecznie, mojej żonie spóźnia się okres 8 dni, wykonała trzy testy ciążowe w trzecim dniu po terminie spodziewanej miesiączki, w szóstym dniu oraz ósmym. Wszystkie wyszły negatywne. Czy może być w ciąży?
- Witam 3 miesiące temu wynik cytologi wyszedł liczne komórki zapalne dostałam leki dopochwowe do tej pory nie mogę tego wyleczyć . Wizyta u ginekologa miesiąc temu usg wszystko ok. A dziś zrobiłam badanie ca 125 i wynik 60 czy to jest spowodowane stanem zapalnym ? Bóle miednicy o lekkim stopniu…
- Dzień dobry moje pytanie brzmi moje badania w Gazometri PH 7,47 delikatnie podwyższone HCO3 32 norma do 27 i BE mam 7,9 a norma jest do 2,5 czym to może być spowodowane ? Dodam ze w momencie badania miałem kaszel
- Dzień dobry moje pytanie brzmi moje badania w Gazometri PH 7,47 delikatnie podwyższone HCO3 32 norma do 27 i BE mam 7,9 a norma jest do 2,5 czym to może być spowodowane ? Dodam ze w momencie badania miałem kaszel
- Witam. Gdy byłam w ciąży nie miałam gbs wynik ujemny lecz po urodzeniu okazało się że mam wzrost skąpy przy tym zaczerwienione miejsca intymne. Moje pytanie brzmi czy da się na zawsze pozbyć tej bakterii z pochwy i odbytu?
- Dzień dobry, czy artroskopia (ze wzgl. na uszkodzenie łąkotki) będzie konieczna? Otrzymałam sprzeczne informacje od lekarzy. Proszę o poradę. Oto wynik rezonansu stawu kolanowego: Ilość płynu w stawie w granicach normy. Śladowa ilość płynu w kaletce brzuchato- półbłoniastej. ML- bez widocznych…
- Dzień dobry. Dostałam zalecenie wykonania MR głowy z kontrastem i bez, natomiast mam stwierdzone autoimmunologiczne zapalenie tarczycy w stanie eutyreozy (TSH 1,7) Jak w tym wypadku podejść do problemu podania kontrastu? Niestety nie będę miała możliwości skonsultowania się z moim endokrynologiem…
- Witam, zwracam się z ogromną prośbą o poradę lekarza stomatologa. Mój problem jest dość złożony, szukam najlepszej drogi do rozwiązania, lecz każdy stomatolog daje mi zupełnie inny plan leczenia. Jestem po wypadku, w skutek którego straciłem 3 zęby - 4,5,6 lewą górną. Jestem również po…
- Witam serdecznie. Odebrałam wynik badania hispatologicznego po łyżeczkowaniu. Opis brzmi: fragmenty doczesnej z obecnością ognisk krowotocznych oraz zaostrzonych naciekow zapalnych. Nie stwierdzono obecności kosmków ani struktur płodu w badanym materialne. Czy to oznacza coś złego?
- W piątek robię tatuaż na udzie, a po południu mam usg piersi, czy są jakieś zastrzeżenia co do tatuażu albo usg po zrobieniu?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.