Dzień dobry Cierpię na uporczywe zawroty głowy do których czasem dochodzi ból głowy z tył i na czol

2 odpowiedzi
Dzień dobry
Cierpię na uporczywe zawroty głowy do których czasem dochodzi ból głowy z tył i na czole. Zawroty pogarszają się przy pochylaniu głowy i przy gwałtownych ruchach.Odczuwam też bóle rąk i drętwienia.Robilam MRI szyji i wyszła lordoza skierowana w lewo, a tak to wszystko ok. Chodziłam na masaże ale poprawy nie było więc zapisałam się na zabiegi FDM byłam 2 razy Pani powiedziała że jestem bardzo spięta i mam dużo punktów spustowych dlatego mam takie okropne ciągnięcie w mięśniach szyji i opór przy pochylaniu . Jednak po tych zabiegach nie było efektu wręcz przeciwnie pogorszyło mi się . Pan ortopeda dał mi zastrzyk na stan zapalny i rozluźnienie mięśni i wtedy mi całkiem ustąpiło ale na 2 dni . Nie wiem co mam robić teraz jest już bardzo źle bo dochodzą nudności i utrata równowagi. Jakie zabiegi mogą mi pomóc już nie wiem co robić.
Dzień dobry,
Myślę, że poza samą pracą na układzie mięśniowo-szkieletowym warto popracować również na narządach wewnętrznych i przeponie, gdyż ich unerwienie pochodzi ze splotu szyjnego i może być powiązane z Pani dolegliwościami. Polecam udać się do osteopaty lub fizjoterapeuty wykształconego w tym kierunku. Pozdrawiam serdecznie.
Alicja Dauksz
MTS Struzik Therapy

Proszę spróbować u innego, wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Pozdrawiam!