Dzień dobry chciałem się zapytać co jest z moim organizmem nie tak mam 21 lat a mój rozmiar penisa j

1 odpowiedzi
Dzień dobry chciałem się zapytać co jest z moim organizmem nie tak mam 21 lat a mój rozmiar penisa jest taki jak u małego dziecka jest u mnie stwierdzona niepełnosprawność umysłowa w stopniu lekkim specjaliści mówili babci wtedy bo to babcia była opiekunem prawnym rodziną zastępczą że jeśli mam taką niepełnosprawność umysłową w stopniu lekkim to jestem cofnięty w rozwoju co najmniej 3 lata to jeśli mam 21 lat teraz to mój organizm cofnięty ma 18lat i nie wiem czy to prawda i czy to ma wpływ na rozmiar penisa. Mam od urodzenia astmę oskrzelową , i od 9 lat leczyłem się u psychiatry bo zostało stwierdzone u mnie zaburzenia emocjonalne ale od 2017 roku terapia została przerwana z powodu poprawy według pani doktor psychiatry i została przerwana ponieważ w morfologii stwierdzono zmiany wątrobowe z powodu brania psychotropów lek który przyjmowałem od psychiatry to lek chlorprothixen. A na astmę oskrzelową brałem lek wziewny Glikokortykosteroidy też lekarz stwierdził że mam tych leków nie brać bo to nic nie pomaga aby człowiek się tym truje a od tych sterydów miałem nadwagę i zrobiły mi się rozstępy pani doktor od astmy powiedziała że mam się nie męczyć fizycznie mam robić tyle ile mogę ile mnie stać fizycznie terapia ze względu na astmę została przerwana w 2012 roku. Bardzo proszę o pomoc co jest nie tak z moim organizmem z rozmiarem penisa i z komfortem życia ile mniej więcej mogę pożyć.
Zdarzają się choroby genetyczne związane z zaburzeniami hormonów płciowych powodujące zaburzenia rozwoju narządów płciowych i ew. opóźnienie rozwoju umysłowego. Wymaga to konsultacji z genetykiem i endokrynologiem.