Dzień dobry Chciałabym skorygować różnicę wielkości piersi około jeden rozmiar(od urodzenia) oraz

1 odpowiedzi
Dzień dobry
Chciałabym skorygować różnicę wielkości piersi około jeden rozmiar(od urodzenia) oraz lekko powiększyć i wyprofilować biust (po ciąży). Czy powiększanie wlasnym tluszczem przyniesie zadowalające efekty? Jak jest cena takiego zabiegu i czy uwzględnia ona konieczną poprawkę zabiegu? Jak długo czeka się na ten zabieg i jak długo otrzymuje się efekt?
Dzień dobry. Oczywiście można podjąć próbę wyrównanie piersi samym przeszczepem tłuszczu. Należy jednak pamiętać, że po przeszczepieniu tłuszcz się częściowo wchłania. Pozostaje najczęściej około 40-60% tłuszczu. Jednak może się tak zdarzyć, że pozostanie go mniej. Dlatego przy powiększaniu piersi i modelowaniu tłuszczem zawsze powinno się wziąć pod uwagę, że konieczne jest kilka zabiegów. Ich ilość zależy od oczekiwanych efektów i predyspozycji organizmu, zwykle około 3. Zwykle cena podawana jest ceną za pojedynczy zabieg przeszczepienia tłuszczu, za kolejne trzeba znowu zapłacić. Efekt przeszczepienia tłuszczu jest trwały, tzn. jeśli dany przeszczep się przyjmie to pozostaje on w ciele. Tkanka tłuszczowa zaczyna się zachowywać jak zwykły tłuszcz w piersi – jak się chudnie to jego objętość się zmniejsza, natomiast jak się tyje to się proporcjonalnie zwiększa. Jest to ogólnie bardzo fajny sposób powiększania piersi, jeśli nie chce się mieć implantu i akceptuje się konieczność wykonania kilku zabiegów dla porządnego efektu. Pozdrawiam!