Dzień dobry. Chciałabym opisać swój problem. Silne bóle głowy występują od kilku lat i ciągle myślał

2 odpowiedzi
Dzień dobry. Chciałabym opisać swój problem. Silne bóle głowy występują od kilku lat i ciągle myślałam, że to są bóle migrenowe. Ból promieniował też na kark i bolało też mnie oko. W sierpniu ubiegłego roku odchyliłam mocniej głowę i miałam zaburzenia widzenia przez jakieś 10min, a potem pojawił się silny ból głowy. Od tamtego momentu sytuacja powtórzyła się jeszcze 2 razy. Obecnie ćwiczę jogę żeby rozciągać ciało. Bóle głowy pojawiają się sporadycznie. Ale zaniepokoiło mnie to, że od kilku tygodni mam mroczki przed oczami pojawiające się w lewym oku. Zazwyczaj pojawia mi się to jak stoję przed komputerem w pracy. W domu nie mam tego problemu. Okulistycznie jest wszystko ok, ale te mroczki/ten kłaczek, który tak jakby pływa w moim oku jest nie do zniesienia. Boję się o to, że mogę oślepnąć. Mam 29 lat. Przyjmowałam antykoncepcję od 6 lat, ale odstawiłam ze względu na te bóle głowy. Bardzo proszę mi pomóc. Jestem zdesperowana.
Dzień dobry, te wcześniejsze objawy są często charakterystyczne przy zablokowaniach górnych kręgów szyjnych, bądź połączenia czaszka-kręgosłup. Leczenie rozpocząłbym od wizyty u fizjoterapeuty/ terapeuty manualnego, by rozluźnić i prawdopodobnie odblokować odcinek szyjny. Jogę jak najbardziej bym kontynuował. Jeśli to by nie pomogło trzeba by zrobić tomografię komputerową głowy.
Dużo zdrowia, pozdrawiam

Problem może tkwić w odcinku szyjnym kręgosłupa. Proszę udać się do fizjoterapeuty, powinien przynieść Pani ulgę. Pozdrawiam!