Dzień dobry. 4 lata staramy się z mężem o drugie dziecko. Zrobiliśmy badania nasienia w klinice
1
odpowiedzi
Dzień dobry.
4 lata staramy się z mężem o drugie dziecko.
Zrobiliśmy badania nasienia w klinice Gameta.
Wyniki jakie przyszły to:
Komórki okrągłe: <5
pH: 8.1
Liczba plemników: 1.5 mln/ml
Całkowita liczba plemników: 2.4 mln/ejakulat.
Liczba analizowanych plemników: 86
Formy prawidłowe: 1 %
Formy atopowe: 99 %
TZI: 1.43
Atypia główki: 100.
Bardzo proszę o poradę czy z tymi wynikami mamy jeszcze szansę na drugie dziecko .
Mąż 38 lat.
Gdzie możemy udać się z tymi wynikami.
Jest jakaś szansa .?
Bardzo dziękuję.
4 lata staramy się z mężem o drugie dziecko.
Zrobiliśmy badania nasienia w klinice Gameta.
Wyniki jakie przyszły to:
Komórki okrągłe: <5
pH: 8.1
Liczba plemników: 1.5 mln/ml
Całkowita liczba plemników: 2.4 mln/ejakulat.
Liczba analizowanych plemników: 86
Formy prawidłowe: 1 %
Formy atopowe: 99 %
TZI: 1.43
Atypia główki: 100.
Bardzo proszę o poradę czy z tymi wynikami mamy jeszcze szansę na drugie dziecko .
Mąż 38 lat.
Gdzie możemy udać się z tymi wynikami.
Jest jakaś szansa .?
Bardzo dziękuję.
Należy zacząć od wizyty andrologicznej męża i pogłębienia diagnostyki, zapraszam z wynikami
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Czy osoba która nie ma astmy może korzystać z Ventolinu 100 ?
- Witam, Jaka jest szansa ma zrost więzadła ATFL przy całkowitym zatarciu widocznym na USG? Rehabilitacja została wprowadzona kilka dni po skręceniu kostki.
- Czy podczas stosowania leku Setaloft można karmić piersią? Czy jest to lek bezpieczny dla dziecka i w jakim stopniu przenika do pokarmu?
- Dzień dobry, Biorę tabletki antykoncepcyjne Vines. Biorę regularnie codziennie od 3 lat. Niestety po wzięciu tabletki tak jak zawsze dostałam jelitówki i dostałam biegunki.Nie jestem pewna czy minęły te 3-4h i czy tabletka się wchłonęła. Kolejnego dnia brałam kolejną normalnie i resztę dni…
- Hallo, ich interessiere mich für eine komplexe Zahnbehandlung mit Setzung von ca. 5 Implantaten und mehrfacher Zahnüberkronung. Bitte schicken Sie mir Informationsmaterial über die Behandlungsmöglichkeiten in Ihrer Zahnklinik, Möglichkeiten einer Übernachtung in einem Hotel in der Nähe während…
- Witam, borykam się z podwyższonymi erytrocytami i białkiem w moczu. W listopadzie wyglądały tak: erytrocyty 67,00 /ul a białko 37,6 mg/dl. Po dwutygodniowej kuracji Augmentin wyniki poprawiły się. 8 grudnia erytrocyty wynosiły 14,7/ul a białka nie wykryto. Niestety po dwóch miesiącach wyniki…
- W rozpoznaniu gastroskopii: w okolicy podwpustowej śluzówka żołądka z wybroczynami, niewydolność wpustu, guzek przełyku (śr. <1 cm) do dalszej diagnostyki. Czy jest to stan wymagający natychmiastowej wizyty chirurga onkologa? Jakie jest postępowanie diagnostyczne w takich przypadkach?
- Za wysokie zelazo, wysoki puls, przemęczenie,zawroty..co może być przyczyną?
- Witam jestem po operacji przepukliny brzusznej była mała minął już miesiąc od operacji i tutaj pytanie kiedy będę mógł wrócić do sportów MMA? Nie czuje już dolegliwości z rana po operacji żyje normalnie, jeżdżę na rowerze, biegam czuje się dobrze.
- Dzień dobry, pytanie z jakim się zmagam to: czy można zapisać na wizytę u psychologa osobę, z którą jest się w związku(3 letnim), która po pół roku tłumaczenia, że jest po prostu zmęczona i "nic się nie dzieje" wyznała mi, że straciła pozytywnego, optymistycznego siebie za czym tęskni, że nie…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.